Polis Teşkilatı 167.yılını Kutluyor - Son Dakika

Polis Teşkilatı 167.yılını Kutluyor

09.04.2012 19:02
Polis Teşkilatı 167.yılını Kutluyor

Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve beraberindekiler, Polis Teşkilatı'nın 167'nci Yıldönümü nedeniyle Bolu Valisi İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret ettiler.

Bolu İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ve beraberindekiler, Polis Teşkilatı'nın 167'nci Yıldönümü nedeniyle Bolu Valisi İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret ettiler.

Polis Teşkilatının Kuruluşu'nun 167. Yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Vali İbrahim Özçimen'i makamında ziyaret etti. Vali Özçimen, polis teşkilatının geldiği noktanın göğüs kabartan bir nokta olduğunu ve daha da iyi olması gerektiğini belirtti. İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar ziyarete, Emniyet Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile birlikte geldi. Polis teşkilatının kuruluş yıldönümü etkinlikleri hakkında Vali Özçimen'e bilgiler veren İl Emniyet Müdürü Durmuşlar, "Biz Polis Teşkilatı olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da sizlerin emrinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Emniyet teşkilatımızın bugünlere gelmesinde siz idarecilerimizin ve vatandaşlarımızın da büyük destekleri oldu. Sizin desteklerinizle emniyet ve asayiş olarak daha iyi yere varacağız. Gerek günlük yaşantı, gerek kamu düzeni ve gerekse trafik olarak her alanda çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz" diye konuştu.

Polis teşkilatının 167. kuruluş yıldönümünü kutlayan Vali Özçimen, Polis Teşkilatının çok büyük ilerlemeler kaydettiğini dile getirdi. Polislerin tüm dünyada saygı uyandıran ve örnek alınan bir teşkilat olduğuna dikkat çeken Vali Özçimen, "Emniyet Teşkilatı olarak çok yol kat ettik. Bu gelişim, geçmiş mensuplarınızın ve şimdikilerin fedakarca çalışmaları sayesinde olmuştur. Polislerimiz başarılı oldukça vatandaşlarımızın huzuru ve güveni de artıyor. Son yıllarda özellikle teknolojik gelişmeler sayesinde suçluların tespit edilerek yakalanmaya başlanmasından sonra teşkilat büyük bir sıçrama yaptı. Emniyet Teşkilatının geldiği nokta göğüs kabartan bir nokta. Daha da iyi olmalıyız" ifadelerini kullandı. - BOLU

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Polis Teşkilatı 167.yılını Kutluyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement