PTT'den 176'ncı Müşteriye 176'ncı Yıl Hediyesi - Son Dakika
Yerel

PTT'den 176'ncı Müşteriye 176'ncı Yıl Hediyesi

PTT\'den 176\'ncı Müşteriye 176\'ncı Yıl Hediyesi

Posta Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 176’ıncı kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Sinop PTT İşletme Müdürlüğü tarafından 176’ıncı numarayı alan vatandaşa gişe hizmeti sırasında 176’ıncı yıl anısına hazırlanan bir paket hediye edildi.

24.10.2016 12:19

Posta Telgraf Teşkilatı'nın (PTT) 176'ıncı kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Sinop PTT İşletme Müdürlüğü tarafından 176'ıncı numarayı alan vatandaşa gişe hizmeti sırasında 176'ıncı yıl anısına hazırlanan bir paket hediye edildi.

Sinop PTT Müdürlüğü tarafından PTT'nin 176. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında 176. numarayı alan Cemalettin Yılmaz'a gişede işlemini gerçekleştirdiği sırada PTT özel hediye paketi verildi. Sinop'ta ikamet eden Cemalettin Yılmaz şaşırdığı ve sevindiği sürpriz hakkında, "Bugün buraya gişe hizmetleri için gelmiştim. Bu sürpriz karşısında şaşırdım. Bana verilen hediye için PTT ailesine teşekkür ediyorum" dedi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Sinop PTT Başmüdür Bekir Gökmen, "PTT'nin kuruluşunun 176. Yılı münasebetiyle, öncelikle kuruluşundan bu yana 175 yılı geride bırakarak, 23 Ekim 2016 tarihi itibarıyla 176. yılı idrak etmenin haklı gururunu hep birlikte yaşamaktan büyük mutluluk duymaktayım. Amacı, ülkemizin güzel insanlarına layık oldukları hizmeti sunmak olan PTT, halkın günlük yaşantısını kolaylaştırma bakımından geniş bir hizmet yelpazesi ile önemli bir boşluğu doldurmakta ve çağdaş ortamlarda insanlarımızın ihtiyaç duyduğu her türlü hizmeti, güvenilir ve ucuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kurulduğu 23 Ekim 1840 tarihinden bu güne kadar, halkımıza en iyi hizmeti sunma gayreti içinde çalışmalarını sürdüren ve Posta hizmetlerinde köklü bir tarihi geçmişe sahip olan kuruluşumuz 176 yıllık tecrübesini teknoloji ile birleştirerek tarihinin her döneminde kendini yenilemiş ve birçok yeni hizmeti halkımıza sunmuştur" dedi. - SİNOP

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel PTT'den 176'ncı Müşteriye 176'ncı Yıl Hediyesi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement