Rektör Karacoşkun'a Ziyaret Sürüyor - Son Dakika
Yerel

Rektör Karacoşkun'a Ziyaret Sürüyor

Rektör Karacoşkun\'a Ziyaret Sürüyor

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

14.02.2017 16:17

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun'a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü'ne atanan Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun'a İlim, Yardımlaşma ve İrfan Derneği Başkanı Ali Uğur Özkeleş, Başkan Yardımcısı Hüseyin Hastaoğlu, Halkla İlişkiler Sorumlusu Mehmet Tutulmaz, Dernek Sorumlusu İbrahim Kırıcı, İrfan Yurdu Müdürü Mustafa Kasar ve Hicret Vakfı Başkanı Osman Gezgin, Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası Başkanı Recep Yıldız ve yönetim kurulu üyelerinden Halit Aslan, İzzettin Yalnız, Mahmut Keleş, Abdullah Gözükızıl, Emin Gültekin ve Abdurrahman Zorlu hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ayrıca Nedim Ökmen Anadolu Lisesi Müdürü Ali Kalli, Mehmet Zelzele Fen Lisesi Müdürü Şükrü Balkan, Yaşar Aktürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Metin Polat, Mehmet Sanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Kemal Ayhan, Mustafa Kın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Kurtboğan, H. Mehmet ve Nazmiye Karabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Ali Çoban, Hürriyet İlkokulu Müdürü Mustafa İsal, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Müdürü Salihiddin Ataköşker, Ekrem Çetin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Leyla Yarımdağ, Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İbrahim Doğançay, M. Hanifi ve Ökkeş Cümbüş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Yıldırım, Şehit Hasan Özüberk Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Sürmeli, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Başyardımcısı Mehmet Gültekin, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Ercan Dadlı, Kilis Kızılay Kan Merkezi Müdürü Dr. Oya Zeynep Erdem ve İl Halk Kütüphanesi Müdürü Hüseyin Kara,Kilis Kültür Derneği Kilis Şubesi Başkanı Muhlis Salihoğlu ve derneğin yönetim kurulu üyeleri, Rektör Karacoşxkun'u makamında ziyaret ederek, görevinde başarı diledi. - KİLİS

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Rektör Karacoşkun'a Ziyaret Sürüyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement