Şampiyonlardan Başkan Zolan'a Ziyaret - Son Dakika
Yerel

Şampiyonlardan Başkan Zolan'a Ziyaret

Şampiyonlardan Başkan Zolan\'a Ziyaret

İzmir’de düzenlenen Türkiye Minikler Judo Şampiyonası’nda dereceye giren Denizli Büyükşehir Belediyespor Judo Takımı sporcuları, Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

26.08.2016 17:14
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İzmir'de düzenlenen Türkiye Minikler Judo Şampiyonası'nda dereceye giren Denizli Büyükşehir Belediye spor Judo Takımı sporcuları, Belediye Başkanı Osman Zolan'ı ziyaret etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İzmir 'de düzenlenen 2016 Türkiye Minikler Judo Şampiyonası'na katılarak müsabakalarda dereceye giren Denizli Büyükşehir Belediyespor Judo Takımı'nı kabul etti.

Ziyarete Denizli Büyükşehir Belediyespor Başkanı Rüşan Uzunoğlu, Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Erdal Işık ile Judo Antrenörü Çiğdem Bulut ve küçük sporcular katıldı. Spora verdiği destek ve katkıları nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a teşekkür eden Uzunoğlu, "81 ilden 176 takımın katıldığı yarışmada Türkiye 1'incisi, 2'ncisi, 3'üncüsü, 5'incisi çıkarmak bizim için büyük bir başarı elde ettik. Bundan sonraki katılacağımız bütün yarışmalarda da, başarılarla karşınıza çıkmak istiyoruz. Çocuklarımıza başarılar diliyor, hepsine teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Gösterdikleri üstün başarı dolayısıyla tüm sporcuları kutlayan Başkan Zolan, "Büyükşehir Belediyemizi başarıyla temsil ettiniz. Spor yapma noktasındaki kararlılığınız çok önemli. Siz doğru bir iş yapıyorsunuz. Arkasından da madalyalar ve başarılar geliyor. Spor, hayatın kendisidir. Galibiyet de, mağlubiyet de, düşmek de, kalmak da vardır. Ekip ruhu, dayanışma ve dostluk ruhu vardır. Hocamız başta olmak üzere kulüp başkanımıza ve bize güvenen ailelere teşekkür ediyorum. Biz de sizleri kendi evlatlarımız gibi sahip çıkıyor, başarılarınızla gurur duyuyoruz. Başarıların yanında değerlerimizi bilerek, ülkemize, vatanımıza, bayrağımıza sahip çıkarak iyi bir vatandaş olma bilinciyle hep beraber yürüyeceksiniz" diye konuştu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin ücretsiz spor kurslarında keşfedilerek Denizli Büyükşehir Belediyespor Judo Takımı'na giren sporcu ve dereceleri şöyle: "Doğukan Oğuz Minik Erkekler 60 kilogram Türkiye Şampiyonu, Reyhan Oğuz Minik Kızlar 48 kilogram Türkiye 2'ncisi, Gülbeyaz Seviş Minik Kızlar 57 kilogram Türkiye 2'ncisi, Nazlı Çoban Minik Kızlar 52 kilogram Türkiye 2'ncisi, Sude Naz Seviş Minik Kızlar 52 kilogram Türkiye 3'üncüsü, İbrahim Bozdağ, Murat Kunt ve Mehmet Ali Akıncı farklı kategorilerde 60 kilogram Türkiye 5'incisi," oldu. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Şampiyonlardan Başkan Zolan'a Ziyaret - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement