Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu - Son Dakika

Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu

23.03.2023 23:24

Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu Şehit aileleri ve gaziler Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik tarafından düzenlenen iftar programında buluştu.

Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu

ANTALYA - Şehit aileleri ve gaziler Antalya İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik tarafından düzenlenen

iftar programında buluştu. İftar yemeğinde konuşan Çevik "Var olan yardımlaşma ve dayanışma duygularımızın, birlik ve beraberliğimizin daha da güçleneceği ramazan ayımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum." diye konuştu.

"Ramazan ayı, yardımlaşma ve dayanışma ayıdır"

Her yıl polis haftası münasebeti ile düzenlediklere geleneksel yemek organizasyonunu Ramazan ayının ilk gününde iftarı hep birlikte açmak arzusu ile anlamlandırmak istediklerini söyleyen Emniyet Müdürü Orhan Çevik, " Ramazan ayının ilk gününde bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmayan bizlerle beraber olan tüm aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin siz değerli ailelerine ve yakınlarına teşekkür ediyorum. Teşkilatımızın her mensubu görevlerini yerine getirirken en büyük gücü halkımızın güveni ve vatan sevgisi ile yoğrulan yüksek vazife şuurudur." diye konuştu.

Okunan mevlit ve sonrasında akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı. iftar yemeği ve edilen duaların ardından İftar yemeği programı sona erdi.

İftar programına Vali Ersin Yazıcı ve eşi ile birlikte, İl Emniyet Müdürü Orhan Çevik ve eşi, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Özlenen Özkan ve eşi Prof.Dr Ömer Özkan ile Şehit ve Gazi Aileleri ile diğer protokol mensupları Katıldı.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Yerel Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu - Son Dakika


Advertisement