Şerzan Kurt Öykü Yarışması Başlıyor - Son Dakika

Şerzan Kurt Öykü Yarışması Başlıyor

07.05.2014 14:27
Şerzan Kurt Öykü Yarışması Başlıyor

Eğitim Sen Batman Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Şerzan Kurt öykü yarışması başvuruları başladı.

Eğitim Sen Şubesi, Muğla Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 2'nci sınıfında okuyan ve 12 Mayıs 2010 tarihinde, Muğla'da yaşanan öğrenci olayları sırasında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Şerzan Kurt anısına her yıl geleneksel olarak düzenlediği öykü yarışması başvuruları başladı.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan ödülün amacı; edebiyata özgün yapıtlar kazandırmak ve Türkiye'de yaşanan insan hakları ihlallerine dikkat çekmek olduğu ifade edildi.

Ödül seçici kurul üyeliğine Ayşe Sarısayın, Hasan Özkılıç, Özcan Karabulut, Neslihan Önderoğlu, Ercan Yılmaz ve Nejla Kurt seçildi. Eğitim Sen Batman Şubesi tarafından düzenlenen öykü ödüllerinin katılım koşullarını yayınlayarak, herkesi yarışmaya davet etti.

YORUMLAR
500
İstanbul'da motosiklet kazasında hayatını kaybeden genç Batman'da toprağa verildi İstanbul'da motosiklet kazasında hayatını kaybeden genç Batman'da toprağa verildi Batman'da çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti Batman'da çıkan bıçaklı kavgada 1 kişi hayatını kaybetti Batman'da otoyoldaki tehlikeli yolculuk kameralarda Batman'da otoyoldaki tehlikeli yolculuk kameralarda
Kaynak: Temsilci

Son Dakika Yerel Şerzan Kurt Öykü Yarışması Başlıyor - Son Dakika

Bu haber Temsilci tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Temsilci tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Temsilci kurumudur.

Advertisement