Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup - Son Dakika

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup

03.01.2012 15:41
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup takımlarından Fethiyespor'un teknik direktörü Beyhan Çalışkan, biri tecrübeli iki kaleci transferi yapacaklarını bildirdi.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup takımlarından Fethiyespor'un teknik direktörü Beyhan Çalışkan, biri tecrübeli iki kaleci transferi yapacaklarını bildirdi.

Beyhan Çalışkan yönetiminde Şehir Stadı'nın yanındaki sahada antrenman yapan Fethiyespor, kondisyon ağırlıklı çalıştı. Oldukça istekli görünen futbolcular, çift kale maç yaptı.

Beyhan Çalışkan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Fethiye halkının ve Fethiyespor camiasının yeni yılını kutladı. Gruptan lider çıkarak ya da play-off oynayarak Bank Asya Ligi'ne katılmayı hedeflediklerini belirten Çalışkan,

"Madene indik, pırlantayı aramaya başladık. Hedefe mutlaka ulaşıp pırlantayı bulacağız. Biri tecrübeli iki kaleci transferi yapacağız. 5 Ocak'ta Antalya'da kampımız olacak" dedi.

Fethiyespor Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Veziroğlu ise Antalya kampında ilk hazırlık maçını Altay ile yapacaklarını, yeni teknik direktörleri ve takviyelerle ligde hedefe ulaşacaklarını kaydetti.

- MUĞLA

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Çoban köpeklerini av tüfeğiyle vurup telef ettiler Çoban köpeklerini av tüfeğiyle vurup telef ettiler Antalya'ya gelen Çin Artistik Cimnastik Milli Takımı'ndan depremzedeler için anlamlı yardım Antalya'ya gelen Çin Artistik Cimnastik Milli Takımı'ndan depremzedeler için anlamlı yardım Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu Şehit yakınları ve gaziler iftarda buluştu

Son Dakika Yerel Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup - Son Dakika


Advertisement