TOBB Girişim Kurulları Seçimi Yapıldı - Son Dakika

TOBB Girişim Kurulları Seçimi Yapıldı

26.12.2014 13:06
TOBB Girişim Kurulları Seçimi Yapıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişim Kurulu ile Genç Girişim Kurulu’nun seçimleri Malatya Ticaret ve Sanayi Odası’nda yapıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Kadın Girişim Kurulu ile Genç Girişim Kurulu'nun seçimleri Malatya Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapıldı.

Seçimler öncesi Kadın girişimciler ile Genç girişimcilere seslenen Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, bu kurulların daha aktif olmasını istedi. Erkoç "Bu iki kurulda görev alacak tüm arkadaşlara başarılar diliyorum" dedi.

Yapılan seçimler sonucu Kadın Girişimciler Kurulu şu isimlerden oluştu: Yasemin Çoşkun, Suna Kaya, Halise Çine, Aslı İzolluoğlu, Nursel Gökçe, Seval Kırca, Esin Altuntaş, Burçin Han, Mehtap Kurt, Işıl Durmaz, Dilek Yurtseven, Nejla Yalçın,Ayşe Akbulut, Sibel Çobanoğlu ve Sema Tay.

Genç Girişimciler Kurulu ise şu isimlerden oluştu:

Yunus Akçin, Fatih Canbay, Kerim Gür, Emre Payza, Emre Karaaslan, Kenan Dursun, Murat Tokmak, Vedat Oruç, Mehmet Semih Ilıcak, Cumali İlhan, İbrahim Demir, Salih Karademir ve Mehmet Polat.

Her iki kurul daha sonra yapılacak Yönetim Kurulu toplantısında başkanlarını belirleyecek. - MALATYA

YORUMLAR
500
Malatya'da Çekilen Zir-İ Cin Filmi Vizyona Girdi Malatya'da Çekilen Zir-İ Cin Filmi Vizyona Girdi Malatya'da rehber öğretmenlere meslek lisesinin önemi anlatıldı Malatya'da rehber öğretmenlere meslek lisesinin önemi anlatıldı Turna, Malatya'da sporcularla buluştu Turna, Malatya'da sporcularla buluştu
Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel TOBB Girişim Kurulları Seçimi Yapıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement