Uşak AK Parti'den 13 İsim Aday Adaylığını Açıkladı - Son Dakika
Yerel

Uşak AK Parti'den 13 İsim Aday Adaylığını Açıkladı

Uşak AK Parti\'den 13 İsim Aday Adaylığını Açıkladı

Uşak AK Parti’den 13 milletvekili aday adayı, dün itibariyle başvuru işlemlerini tamamladı.

04.09.2015 13:11

Uşak AK Parti'den 13 milletvekili aday adayı, dün itibariyle başvuru işlemlerini tamamladı.

AK Parti Uşak İl Başkan Vekili Servet Kuş, partisinin 1 Kasım 2015 Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde en fazla oyu alacağını belirterek, "13 yıldır Türkiye'de ekonomik anlamda sağlanan istikrar ortamına acilen ihtiyacımız var. Bu noktada AK Parti'nin deneyimli ve başarılı kadroları 1 Kasım'daki genel seçimlerle iktidara gelecek ve ülkemizdeki kalkınma hamlesini devam ettirecektir. AK Parti Uşak İl Teşkilatları olarak halka karşı sorumluluğumuz bilincindeyiz ve seçimlere bu anlayışla çalışacağız. Çünkü hem Uşak'ın hem de Türkiye'nin yarınlarıyla ilgili büyük hedeflerimiz var" dedi.

HİZMETİ ESAS ALARAK YOLA ÇIKTIK

AK Parti'nin hizmeti esas alarak oluşturulduğunu belirten Servet Kuş, "2002'de, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak düsturuyla kurulan AK Parti, hizmeti esas alarak önemli çalışmalarda bulundu. Gerek ülkemiz ve gerekse ilimiz için saymakla bitiremeyeceğimiz büyük bir hizmet hamlesi başladı. Maalesef 7 Haziran seçimlerinin ardından özellikle muhalefet partilerinin takındığı olumsuz ve yıkıcı tutum nedeniyle, ekonomide bazı sıkıntılar baş göstermeye ve hizmetlerde durağanlığa doğru gidildi. AK Parti tek başına iktidar olduğunda, gerek millet ve gerekse devletle ilgili bütün çalışmalar zaman kaybedilmeden hayata geçiriliyordu. Ekonomik anlamda da güven ve istikrar ortamı, ülkemiz için büyük bir kazançtı. Şimdi yeni bir seçime gidiyoruz ve Uşak'tan da hizmet sevdalısı 13 arkadaşımız, elini taşın altına koyarak, partimizden aday adaylığı başvurusunu yaptı. İl ve ilçe teşkilatları olarak bütün milletvekili aday adaylarımıza eşit mesafede duruyoruz. Partimiz, Uşak'ı temsil edecek 3 arkadaşımızı kesin aday olarak belirleyecek ve bunun akabinde teşkilat olarak daha sıkı çalışacağız" diye konuştu.

İŞTE UŞAK AK PARTİ'NİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

AK Parti'den şu isimler Uşak Milletvekili aday adayı oldu: Basri Yıldırım, Erol Korkmaz, Erol Uysal, Yasin Kaya, Nuri Uslu, Hüseyin Keskin, Alim Tunç, Eyüp Gökhan Özekin, Mehmet Altay, İsmail Güneş, Filiz Poyraz, Zafer Aydın ve Yasin Kaya. - UŞAK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Uşak AK Parti'den 13 İsim Aday Adaylığını Açıkladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement