YÜREĞİR BELEDİYESİ ÇOCUKLARA MONT DAĞITTI - Son Dakika
Yerel

YÜREĞİR BELEDİYESİ ÇOCUKLARA MONT DAĞITTI

YÜREĞİR Belediyesi soğuk havalarla birlikte çocukları unutmayıp, Belören ve Gökvelioğlu İlkokulu'nda öğrenim gören öğrencilere mont ve bot dağıttı.

18.01.2023 12:32  Güncelleme: 13:34
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

YÜREĞİR Belediyesi soğuk havalarla birlikte çocukları unutmayıp, Belören ve Gökvelioğlu İlkokulu'nda öğrenim gören öğrencilere mont ve bot dağıttı.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir'in eğitimde fırsat eşitliği ilkesi doğrultusunda yürütülen çalışmalar büyüyerek devam ediyor. Yüreğir Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü, 'Kış Güneşi Hediyemiz Olsun' projesi ile Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün listeleri doğrultusunda Belören ve Gökvelioğlu İlkokulu'nda öğrenim gören çocuklara kışlık giysi dağıtımı yaptı.Yüreğir İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çelik ile birlikte Belören ve Gökvelioğlu İlkokulu'nu ziyaret eden Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, çocuklarla yakından ilgilendi. Öğrencilerle sohbet eden Başkan Kocaispir, 'Çocuklarımız mutlu ise biz de mutluyuz. Onların yüzündeki gülümsemeyi görmek her şeye değer. Bu nedenle en çok çocuklarımızı mutlu etmek için çalışıyoruz' diye konuştu.?Kış Güneşi Hediyemiz Olsun? projesini kırsal mahallelerde çadırda yaşayan geçici tarım işçilerinin çocuklarını düşünerek başlattıklarını belirten Başkan Fatih Mehmet Kocaispir, daha sonra dezavantajlı ailelerin çocuklarını da projeye dahil ettiklerini söyledi. Yaptığı ziyaretler sırasında okul idaresi ve öğretmenlerle de sohbet eden Başkan Kocaispir, 'Geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitim alması hepimizin ortak sorumluluğu ve görevidir. Yüreğir Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerimiz artarak devam edecek' dedi. (DHA)

YÜREĞİR BELEDİYESİ ÇOCUKLARA MONT DAĞITTI
Kaynak: DHA

Son Dakika Yerel YÜREĞİR BELEDİYESİ ÇOCUKLARA MONT DAĞITTI - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement