Zonguldak Valiliği Polisevi'nde Bayramlaşma Programı Düzenledi - Son Dakika
Yerel

Zonguldak Valiliği Polisevi'nde Bayramlaşma Programı Düzenledi

Zonguldak Valiliği Polisevi\'nde Bayramlaşma Programı Düzenledi

Zonguldak Valiliği tarafından Polisevi'nde düzenlenen bayramlaşma programına birçok önemli isim katıldı. Vali Osman Hacıbektaşoğlu, konuşmasında Ramazan bayramını kutlayarak, seçim atmosferini ve Türkiye'nin demokrasi seviyesini değerlendirdi.

10.04.2024 14:06  Güncelleme: 14:09

Zonguldak Valiliği tarafından Polisevi'nde bayramlaşma programı düzenlendi.

Polisevi'nde düzenlenen programa, Vali Osman Hacıbektaşoğlu, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Konutanı, AK Parti ve CHP Zonguldak milletvekilleri, Belediye Başkanı Tahsin Erdem, siyasi partilerin temsilcileri, STK'lar katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan Vali Osman Hacıbektaşoğlu, "Bir Ramazanı geçirdik. Bir Ramazan bayramına eriştik. Ben sizlerin tüm kalbimle bayramını kutluyorum. Allah nice bayramlara sevdiklerimizi eriştirsin. Allah dualarımızı kabul etsin. Ben teşekkür ediyorum. Bizler yakalaşık 8 aydır görev yapıyoruz. En son seçim atmosferi yaşadık. Üzüldüğümüz zamanlar oldu. Sek felaketlerinde hayatlarına kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum. Güzel bir seçim atmosferi oldu. Kazasız belasız onu da atlattık. Türkiye'nin demokrasi seviyesi Zonguldak'ın demokrasi seviyesinde gösterdi. Huzurlanızda ben teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi daim etsin. Bayramınız mübarek olsun" dedi.

Program hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi. - ZONGULDAK

Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Zonguldak Valiliği Polisevi'nde Bayramlaşma Programı Düzenledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement