Ankara'da seyir halindeki polis aracından atlayan kadın otobüsün altında kalarak hayatını kaybetti - Son Dakika
3.Sayfa

Ankara'da seyir halindeki polis aracından atlayan kadın otobüsün altında kalarak hayatını kaybetti

Ankara\'da seyir halindeki polis aracından atlayan kadın otobüsün altında kalarak hayatını kaybetti

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde seyir halindeki bir polis aracından atlayan bir kadın, arkadan gelen bir otobüsün altında kalarak hayatını kaybetti. Kadının aile içi şiddet nedeniyle polis merkezine başvurduğu ve araç seyir halindeyken kendisini yola attığı belirtildi. Olayla ilgili adli ve idari tahkikat başlatıldı.

01.02.2024 23:27
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Ankara'da seyir halindeki polis aracından atlayan bir kadın, otobüsün altında kalarak hayatını kaybetti.

Olay, Yenimahalle ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Bağdat Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, G.A. isimli kadın, aile içi şiddet nedeniyle çocuklarıyla birlikte Ankara İl Emniyet Müdürlüğüne müracaatta bulundu. G.A., ifadesi alınmak üzeri polis merkezine götürülmek üzere ekip aracına bindirildi. Polis aracı seyir halindeyken iddiaya göre G.A., aracın arka kapısını açarak kendisini aniden yola attı. Bu esnada arkadan gelen 297 numaralı hat otobüsü kadına çarptı. G.A., otobüsün altında kalarak feci şekilde can verdi.

Görgü tanığı Yaşar Tarakçı, "Otobüsün altında kaldı. Bağırsakları ve komple organları dışarı çıktı. Herhalde psikolojisi bozuktu. Kızı taksiden indi ve 'Anne' diye feryat etti. Çok ağladılar ve üzüldüler, otobüsten inenler oldu" diye konuştu.

Görgü tanığı Salih Karaköse ise, "Arkada duran ticari taksideki bayan 'Anne' diye bağırıyordu. O anda otobüs durdu ve otobüsün arka tekerinin orada olduğunu gördük" dedi.

Ankara İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise konuyla ilgili adli ve idari tahkikat başlatıldığı bildirildi. - ANKARA

Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Ankara'da seyir halindeki polis aracından atlayan kadın otobüsün altında kalarak hayatını kaybetti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement