Babasıyla tartışan kişi kardeşini rehin aldı - Son Dakika
3.Sayfa

Babasıyla tartışan kişi kardeşini rehin aldı

Bursa'da bir kişi, babasıyla yaşadığı tartışma sonrası erkek kardeşini bıçakla sokak ortasında rehin aldı. Polis ekipleri uzun uğraşlar sonucunda şahsı ikna etti ve babasının gelmesiyle olay sona erdi. Saldırgan gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

15.04.2024 12:27  Güncelleme: 12:30

Babasıyla tartıştı, kardeşini rehin aldı

BURSA - Bursa'da babasıyla tartışan kişi, kardeşini sokak ortasında bıçakla rehin aldı. Polis ekiplerinin dakikalarca uğraştığı şahıs, babasının gelmesiyle ikna oldu.

Merkez, Yıldırım ilçesi Yavuzselim Mahallesi'nde oturan E.G. babasıyla yaşadığı tartışma sonrası erkek kardeşini bıçakla sokak ortasında rehin aldı. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri güvenlik önlemleri çerçevesinde saldırganı dakikalarca ikna etmek için uğraştı. Babasıyla konuşmak isteyen gencin isteğini kırmayan ekipler, saldırganı sakinleştirmek için bir süre bekledi. Babanın olay yerine gelmesiyle kardeşini bırak ağabey, polis ekiplerince gözaltına alındı. O anlar kameraya yansırken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

Babasıyla tartışan kişi kardeşini rehin aldı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Babasıyla tartışan kişi kardeşini rehin aldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement