Pekmez Kardeşler suç örgütü çökertildi! Elebaşları dahil 26 şüpheli gözaltına alındı - Son Dakika
3.Sayfa

Pekmez Kardeşler suç örgütü çökertildi! Elebaşları dahil 26 şüpheli gözaltına alındı

Ankara'da eş zamanlı olarak düzenlenen "Mahzen-1" operasyonunda "Pekmez Kardeşler" organize suç örgütü çökertildi. Örgüt elebaşları dahil 26 şüphelinin yakalandığı operasyonda 13 adet pompalı tüfek ve çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

01.03.2024 08:36
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya Ankara'da eş zamanlı olarak düzenlenen "Mahzen-1" Operasyonu'nda "Pekmez Kardeşler" organize suç örgütünün çökertildiğini açıkladı.

ELEBAŞLARI DAHİL 26 ŞÜPHELİ YAKALANDI

Bakan Yerlikaya X sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Ankara'da eş zamanlı olarak düzenlenen "Mahzen -1" Operasyonu'nda "Pekmez Kardeşler" organize suç örgütünün çökertildiğini açıkladı. Yerlikaya paylaşımında operasyonlar sonucu organize suç örgütün elebaşları ve üyesi olan 26 şüphelinin yakalandığını belirtti.

Pekmez Kardeşler suç örgütü çökertildi! Elebaşları dahil 26 şüpheli gözaltına alındı

SUÇ DOSYALARI EPEY KABARIK

Yerlikaya paylaşımının devamında "Ankara İl Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalar sonucu; suç işlemek amacıyla örgüt kurarak Ankara genelinde yerel düzeyde uyuşturucu madde ticareti ve silah ticareti yaparak haksız kazanç elde eden organize suç örgüt üyelerinin; kasten yaralama, silahla tehdit, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanma, tehdit, genel güvenliğin kasten tehlikeye sokulması ve 6136 sayılı kanuna muhalefet suçlarını işledikleri tespit edildi" ifadelerine yer verdi.

Pekmez Kardeşler suç örgütü çökertildi! Elebaşları dahil 26 şüpheli gözaltına alındı

EVLERDEN NELER ÇIKTI NELER

Yerlikaya paylaşımında operasyonda, 18 adet ruhsatsız tabanca, 13 adet pompalı tüfek, çok miktarda uyuşturucu madde ile fişek ve çelik yeleğe el konulduğunu kaydetti.

Pekmez Kardeşler suç örgütü çökertildi! Elebaşları dahil 26 şüpheli gözaltına alındı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3.Sayfa Pekmez Kardeşler suç örgütü çökertildi! Elebaşları dahil 26 şüpheli gözaltına alındı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (10)

 • ramazan yazar: Yerlikaya olmasaydı ülke istilaya uğramış bu çeteler örgütler tarafından.. başta emniyet güvenlik jandarma olmak üzere Ali Yerlikaya ve ekibinden Allah razı olsun Allah hepsini korusun.. 140 9 Yanıtla hüseyin şen: yaw arkadaş sayın yerlikaya olmasydı bunları nasıl bilecektik ülke mafyalarla çetelerle dolmuş her gün her gün allahın günü topluyor sayın bakanımız anlamadım ki bunca çete mafya bitmiyor vardı da kimsemi bilmiyordu yoksa yoktuda bakanmı görmemezlikten gelmiyor artık 0 0
 • ibrahim öztürk: Tahin ler gurubu da bertaraf edilirse tahinli pekmez olur 85 31 Yanıtla
 • Selim Kayisi: Çeteler, Süleyman Soylunun geri dönmesini istiyor. 93 3 Yanıtla
 • Selim Kayisi: Bazıları konuşur, Ali Yerlikaya yapar! 76 3 Yanıtla
 • ilginc1i Ay Yıldız Tim: Herkes mafya, herkes çete, belinde silah varsa yeter. Cezalar az... Ruhsatsız silah taşıma cezası indirimsiz 40 yıl olsun bak bakalım çete kalıyor mu? Uyuşturucu satışı müebbet olsun bak bakalım uyuşturucu kalıyor mu? Cinayet idam olmayacak ülke fabrika kuracak bu tür adamları çalıştıracaksın müebbet yiyen yatmayacak keyif yapmayacak.. Adam ölüyor geride evladı yetim kalıyor öldüren ceza evine giriyor ölenin evladının vergileriyle karnı doyuyor.. Kim katilini beslemek ister ki..? 65 0 Yanıtla
 • Murat Can: Bizde reçel kardeşler :D tövbe tövbeeee ne tipler ya 51 2 Yanıtla
 • Mevlüt Sarioğlu: SOYLU NE YAPMIŞ DEMEKKİ.......... 50 0 Yanıtla
 • Hakim ATMACA: İnşallah kalıcı bi temizlik olurda yenileri yerlerine geçmez 36 0 Yanıtla
 • Serkan Basar: soylu efendiden kalanlar 27 0 Yanıtla

Advertisement