SON DAKİKA BERNA LAÇİN HABERLERİ

Son Dakika Berna Laçin Haberleri

 • 07 Mart 2019 18:07 Başsavcılıktan Berna Laçin'in Beraat Kararına İtiraz Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, oyuncu Berna Laçin hakkında "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçunu işlediği iddiasıyla yargılandığı davada verilen beraat kararına itiraz.
 • 07 Mart 2019 17:51 Başsavcılıktan Berna Laçin'in Beraatine İtiraz Başsavcılıktan Berna Laçin'in Beraatine İtiraz Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Oyuncu Berna Laçin hakkında, idam ve tecavüz konusuna ilişkin yaptığı sosyal medya paylaşımından dolayı yargılandığı davada verilen beraat kararına itiraz etti.
 • 07 Mart 2019 17:50 Başsavcılıktan Berna Laçin'in Beraatine İtiraz Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Oyuncu Berna Laçin hakkında, idam ve tecavüz konusuna ilişkin yaptığı sosyal medya paylaşımından dolayı yargılandığı davada verilen beraat kararına itiraz etti.
 • 07 Mart 2019 17:38 Başsavcılıktan Berna Laçin'in Beraat Kararına İtiraz Haber: Yüksel KOÇ / İstanbul DHA İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, çocuklara yönelik cinsel istismara ilişkin tartışma sırasında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım nedeniyle yargılandığı davadan beraat eden Berna Laçin'in beraat kararına itiraz etti.
 • 07 Mart 2019 17:38 Başsavcılıktan Berna Laçin'in Beraat Kararına İtiraz İSTANBUL Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, çocuklara yönelik cinsel istismara ilişkin tartışma sırasında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım nedeniyle yargılandığı davadan beraat eden Berna Laçin'in beraat kararına itiraz etti.
 • 19 Şubat 2019 23:01 Oyuncu Berna Laçin'in İdam Tweetine Beraat Oyuncu Berna Laçin'in idam tweetine beraatİSTANBUL - Oyuncu Berna Laçin, idam ve tecavüz konusuna ilişkin yaptığı sosyal medya paylaşımından dolayı "halkın dini değerlerini alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada beraat etti.
 • 19 Şubat 2019 19:31 Oyuncu Berna Laçin Beraat Etti Oyuncu Berna Laçin Beraat Etti Oyuncu Berna Laçin, idam ve tecavüz konusuna ilişkin yaptığı sosyal medya paylaşımından dolayı 'halkın dini değerlerini alenen aşağılama' suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada beraat etti.
 • 19 Şubat 2019 19:27 Oyuncu Berna Laçin'in İdam Tweetine Beraat Oyuncu Berna Laçin, idam ve tecavüz konusuna ilişkin yaptığı sosyal medya paylaşımından dolayı 'halkın dini değerlerini alenen aşağılama' suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada beraat etti.
 • 19 Şubat 2019 12:44 Berna Laçin Beraat Etti (Arşiv) Yüksel KOÇ / İstanbul DHA - SOSYAL medya hesabında yaptığı paylaşım nedeni ile hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istenen Berna Laçin Eşiz hakkında beraat kararı verildi.
 • 19 Şubat 2019 12:28 Berna Laçin'in "Dini Değerleri Aşağılama" Davasında Karar Oyuncu Berna Laçin, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçunu işlediği iddiasıyla 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada beraat etti.
 • 19 Şubat 2019 12:23 Berna Laçin Beraat Etti Berna Laçin Beraat Etti Haber Yüksel KOÇ İstanbul DHASosyal medya hesabında yaptığı paylaşım nedeni ile hakkında, Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istenen Berna Laçin Eşiz hakkında beraat kararı verildi.
 • 19 Şubat 2019 12:10 Berna Laçin Beraat Etti Yüksel KOÇ / İstanbul DHA - SOSYAL medya hesabında yaptığı paylaşım nedeni ile hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istenen Berna Laçin Eşiz hakkında beraat kararı verildi.
 • 19 Şubat 2019 12:09 Berna Laçin, Medine Tweeti Davasından Beraat Etti Berna Laçin, Medine Tweeti Davasından Beraat Etti Oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabında yaptığı 'Medine' tweeti için hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası davasından beraat etti.
 • 10 Şubat 2019 23:52 Berna Laçin, Yayınladığı Fotoğraf ile Gözdağı Verdi Berna Laçin, Yayınladığı Fotoğraf ile Gözdağı Verdi Ekranlardan bir süredir uzak kalan ünlü oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafıyla gözdağı verdi. Laçin fotoğrafına, "Suratsızken hiç çekilmem söyleyeyim!" notunu ekledi.
 • 22 Kasım 2018 12:04 Berna Laçin'den Yıllar Sonra Gelen 'Illuminati' İtirafı Berna Laçin'den Yıllar Sonra Gelen 'Illuminati' İtirafı Oyuncu Berna Laçin, yıllar önce sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf üzerinden kendisine yapılan haksız suçlamalara açıklık getirdi.
 • 13 Kasım 2018 17:11 Berna Laçin'in O Tweeti ile İlgili Dava Başladı Berna Laçin'in O Tweeti ile İlgili Dava Başladı Oyuncu Berna Laçin, idam ve tecavüz konusuna ilişkin yaptığı sosyal medya paylaşımından dolayı "halkın dini değerlerini alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle hakim karşısına çıktıOyuncu Berna Laçin'in idam ve tecavüz konusuna ilişkin twittter hesabından yaptığı bir...
 • 13 Kasım 2018 17:08 Oyuncu Berna Laçin'in Oyuncu Berna Laçin'in "Medine" Tweeti Davası Başladı Oyuncu Berna Laçin, idam ve tecavüz konusuna ilişkin yaptığı sosyal medya paylaşımından dolayı “halkın dini değerlerini alenen aşağılama” suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle hakim karşısına çıktı.
 • 13 Kasım 2018 15:30 Berna Laçin 'Dini Değerleri Aşağılama' Suçu ile Hakim Karşısına Çıktı Berna Laçin 'Dini Değerleri Aşağılama' Suçu ile Hakim Karşısına Çıktı Berna Laçin, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım nedeniyle Laçin 'Dini değerleri aşağılama' suçundan hakim karşısına çıktı.
 • 13 Kasım 2018 14:34 Oyuncu Berna Laçin'in Oyuncu Berna Laçin'in "Medine" Tweeti Davası Başladı Oyuncu Berna Laçin'in "Medine" tweeti davası başladıİSTANBUL - Oyuncu Berna Laçin, idam ve tecavüz konusuna ilişkin yaptığı sosyal medya paylaşımından dolayı "halkın dini değerlerini alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis istemiyle hakim karşısına çıktı.
 • 13 Kasım 2018 13:57 İstanbul- Berna Laçin Dini Değerleri Aşağılama Suçundan Hakim Karşısına Çıktı İstanbul- Berna Laçin Dini Değerleri Aşağılama Suçundan Hakim Karşısına Çıktı Çocuklara yönelik cinsel istismar ve öldürme eylemlerine ilişkin tartışma sırasında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım nedeni ile hakkında, Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istenen Berna Laçin Eşiz'in yargılanmasına başlandı.
 • 13 Kasım 2018 13:48 Berna Laçin "Dini Değerleri Aşağılama Suçundan" Hakim Karşısına Çıktı ÇOCUKLARA yönelik cinsel istismar ve öldürme eylemlerine ilişkin tartışma sırasında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım nedeni ile hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istenen Berna Laçin Eşiz'in yargılanmasına başlandı.
 • 13 Kasım 2018 13:41 Berna Laçin'in "Dini Değerleri Aşağılama" Davası Oyuncu Berna Laçin, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçunu işlediği iddiasıyla 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle hakim karşısına çıktı.
 • 13 Kasım 2018 13:35 Berna Laçin "Dini Değerleri Aşağılama Suçundan" Hakim Karşısına Çıktı ÇOCUKLARA yönelik cinsel istismar ve öldürme eylemlerine ilişkin tartışma sırasında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım nedeni ile hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istenen Berna Laçin Eşiz'in yargılanmasına başlandı.
 • 13 Kasım 2018 13:29 Berna Laçin "Dini Değerleri Aşağılama Suçundan" Hakim Karşısına Çıktı ÇOCUKLARA yönelik cinsel istismar ve öldürme eylemlerine ilişkin tartışma sırasında sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım nedeni ile hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istenen Berna Laçin Eşiz'in yargılanmasına başlandı.
 • 25 Temmuz 2018 12:41 Dha İstanbul - (Geniş Haber) - Berna Laçin'in  1 Yıla Kadar Hapsi İstendi ÇOCUKLARA yönelik cinsel istismar ve öldürme eylemlerine ilişkin tartışma sırasında sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Berna Laçin Eşiz hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 11:56 "Medine" Paylaşımı ile Tepki Çeken Berna Laçin, Hadis-i Şerif İle Yardım Çağrısında Bulundu "Medine" paylaşımlarından dolayı tepki çeken oyuncu Berna Laçin'in, "Komşusu açken tok yatan bizden değildir" hadis-i şerifi ile Yunanistan'da ölenler için yardım çağrısında bulundu.
 • 25 Temmuz 2018 11:41 Berna Laçin'in İdam Tweetine Hapis İstemi Berna Laçin'in İdam Tweetine Hapis İstemi Oyuncu Berna Laçin hakkında twitter hesabında yaptığı bir paylaşımından dolayı "halkın dini değerlerini alenen aşağılama" suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 11:40 1 Yıl Hapsi İstenen Berna Laçin: Yazdığımın Suçla İlgisi Yok, Çok Rahatım 1 Yıl Hapsi İstenen Berna Laçin: Yazdığımın Suçla İlgisi Yok, Çok Rahatım Kadın ve çocuklarla ilgili idam tartışmaları sürerken, attığı tweet'ten dolayı "dini değerleri aşağıladığı" iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan ve 1 yıla kadar hapsi istenilen Berna Laçin, "Yazdığımın suçla ilgisi yok" dedi.
 • 25 Temmuz 2018 11:32 Berna Laçin'in İdam Tweetine Hapis İstemi Oyuncu Berna Laçin hakkında twitter hesabında yaptığı bir paylaşımından dolayı “halkın dini değerlerini alenen aşağılama” suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 11:21 Geniş Haber) - Berna Laçin'in  1 Yıla Kadar Hapsi İstendi ÇOCUKLARA yönelik cinsel istismar ve öldürme eylemlerine ilişkin tartışma sırasında sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Berna Laçin Eşiz hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 11:16 Oyuncu Berna Laçin Hakkında Twitter Hesabında Yaptığı Bir Paylaşımından Dolayı, Oyuncu Berna Laçin Hakkında Twitter Hesabında Yaptığı Bir Paylaşımından Dolayı, "Halkın Dini... Oyuncu Berna Laçin hakkında twitter hesabında yaptığı bir paylaşımından dolayı, "halkın dini değerlerini alenen aşağılama" suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 10:54 Oyuncu Berna Laçin Hakkında Dava Oyuncu Berna Laçin hakkında, Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçunu işlediği iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 10:41 Oyuncu Berna Laçin'e Dava Açıldı Oyuncu Berna Laçin'e Dava Açıldı Oyuncu Berna Laçin hakkında twitter hesabında yaptığı bir paylaşımından dolayı, "halkın dini değerlerini alenen aşağılama" suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 10:39 Oyuncu Berna Laçin Hakkında Twitter Hesabından Yaptığı Bir Paylaşımda "Halkın Bir Kesiminin... Oyuncu Berna Laçin hakkında Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçunu işlediği iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 10:34 Oyuncu Berna Laçin Hakkında Twitter Hesabında Yaptığı Bir Paylaşımından Dolayı, "Halkın Dini... IHAAW102745-ASA/25-07-2018 - Oyuncu Berna Laçin hakkında twitter hesabında yaptığı bir paylaşımından dolayı, “halkın dini değerlerini alenen aşağılama" suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 10:33 Berna Laçin'e 1 Yıla Kadar Hapis İstemiyle Dava Açıldı (1) ÇOCUKLARA yönelik cinsel istismar ve öldürme eylemleri sırasında sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan Berna Laçin hakkında, "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 25 Temmuz 2018 10:31 Berna Laçin'e 1 Yıla Kadar Hapis İstemiyle Dava Açıldı Berna Laçin'e 1 Yıla Kadar Hapis İstemiyle Dava Açıldı Sosyal medya hesabından "İdam çözüm olsaydı. Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı!" diye paylaşım yapan Berna Laçin hakkında 1 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
 • 10 Temmuz 2018 22:04 Berna Laçin'den Yeni Milli Eğitim Bakanı İçin Dikkat Çeken Çıkış: Beklentimiz Büyük Berna Laçin'den Yeni Milli Eğitim Bakanı İçin Dikkat Çeken Çıkış: Beklentimiz Büyük Oyuncu Berna Laçin, yeni kabinenin Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk için, "Kendisinden beklentimiz büyük" paylaşımında bulundu.
 • 08 Temmuz 2018 16:45 Tecavüz Tweetiyle Gündeme Gelen Berna Laçin, Bu Sefer de Aşk Tweetiyle Gündemde Tecavüz Tweetiyle Gündeme Gelen Berna Laçin, Bu Sefer de Aşk Tweetiyle Gündemde Geçtiğimiz günlerde "İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı!" tweetinden dolayı hakkında soruşturma başlatılan Berna Laçin, yaşanan olayların ardından bu sefer de aşk tweetiyle gündeme geldi.
 • 08 Temmuz 2018 12:31 Yoğun Bakıma Kaldırılan Usta Oyuncu Ferdi Merter İçin Acil Kan Çağrısı Başlatıldı Yoğun Bakıma Kaldırılan Usta Oyuncu Ferdi Merter İçin Acil Kan Çağrısı Başlatıldı Merter'in kampanyasına Berna Laçin, Onur Büyüktopçu ve Furkan Palalı'dan destek gecikmedi
 • 05 Temmuz 2018 10:14 'Medine' Tweeti İle Eleştirilere Hedef Olan Berna Laçin, İnstagramını Yorumlara Kapattı 'Medine' Tweeti İle Eleştirilere Hedef Olan Berna Laçin, İnstagramını Yorumlara Kapattı Oyuncu Berna Laçin attığı 'Medine' tweeti için hakkında "halkın dini değerlerini aşağılama suçundan" açılan davadan dolayı, sosyal medya hesabını yorumlara kapattığını duyurdu.
 • 04 Temmuz 2018 23:55 Berna Laçin'e HDP'li Vekil Barış Atay Sahip Çıktı Berna Laçin'e HDP'li Vekil Barış Atay Sahip Çıktı Barış Atay attığı tweetle, Medine'li paylaşımı sonrasında çok konuşulan Berna Laçin'e sahip çıktı. Atay, "Fırsat bulduğunuzda her insana saldıramayacağınızı öğreneceksiniz" dedi.
 • 04 Temmuz 2018 17:16 Berna Laçin ve Alişan Arasındaki Tweet Tartışması Yeniden Alevlendi Berna Laçin ve Alişan Arasındaki Tweet Tartışması Yeniden Alevlendi "İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı" diye tweet atan Berna Laçin ile tepki gösteren Alişan arasında sular durulmuyor.
 • 04 Temmuz 2018 15:04 Berna Laçin, Medine Tweetini Eleştirenlere Dava Açıyor Berna Laçin, Medine Tweetini Eleştirenlere Dava Açıyor Medine tweetinden sonra hakkında soruşturma başlatılan Berna Laçin, sosyal medyada kendini hedef gösteren kişiler için "Halkı galeyana getirdiler, bende şikayetçi olacağım" dedi.
 • 04 Temmuz 2018 11:33 Tecavüzcülere İdama Karşı Çıkan Berna Laçin'den, Medine'ye Hakaret Çocuk tecavüzcülerine idam istenmesine karşı çıkan Berna Laçin, Medine’ye hakaret etti.
 • 04 Temmuz 2018 11:09 Medine Tweetiyle Gündeme Gelen Berna Laçin Kimdir? Medine Tweetiyle Gündeme Gelen Berna Laçin Kimdir? Sosyal medya hesabından "İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı!" diye tweet attıktan sonra hakkında halkın dini değerlerini aşağılama" suçundan soruşturma başlatılan Berna Laçin kimdir? Berna Laçin hangi projelerde yer aldı?
 • 04 Temmuz 2018 10:41 Berna Laçin'in Twitter Paylaşımına Soruşturma Berna Laçin'in Twitter Paylaşımına Soruşturma Oyuncu Berna Laçin hakkında Twitter hesabında yaptığı bir paylaşımında "halkın dini değerlerini aşağılama" suçunu işlediği iddiasıyla soruşturma başlatıldı.
 • 04 Temmuz 2018 10:32 Berna Laçin'in Twitter Paylaşımına Soruşturma Oyuncu Berna Laçin hakkında Twitter hesabında yaptığı bir paylaşımında "halkın dini değerlerini aşağılama" suçunu işlediği iddiasıyla soruşturma başlatıldı.
 • 04 Temmuz 2018 10:25 Oyuncu Berna Laçin Hakkında Soruşturma Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, oyuncu Berna Laçin hakkında Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda "halkın dini değerlerini aşağılama" suçunu işlediği gerekçesiyle soruşturma başlatıldı.
 • 04 Temmuz 2018 10:18 Geniş Haber) - Berna Laçin'in Sosyal Medya Paylaşımına Soruşturma İSTANBUL Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan sanatçı Berna Laçin hakkında, "halkın dini değerlerini aşağılama" suçundan soruşturma başlattıİstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, yaptığı yazılı açıklamada dün sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan...