Son dakika ByLock haberleri, ByLock son dakika, son dakika ByLock

Son Dakika Bylock Haberleri

Son dakika Bylock haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son bylock haberleri anında burada.


 • 02.10.2023 02 Eki 19:44 FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü'nün firari komiser yardımcısı yakalandı FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü'nün firari komiser yardımcısı yakalandı

  FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü'nün Emniyet Mahrem yapılanması içerisinde bulunan ve 6 yıldır firari olarak aranan ihraç edilmiş komiser yardımcısı Kadir Akar, polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Akar, yapılan adli işlemler sonrasında çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Sincan Ceza İnfaz Kurumu'na teslim edildi. Akar'ın örgütün dershanelerinde yetiştirilip polis kolejine yerleştirildiği ve mesleğe başladıktan sonra da örgüt ile irtibatının devam ettiği tespit edildi.

 • 02.10.2023 02 Eki 19:37 Kayseri'de FETÖ'nün Emniyet Mahrem Yapılanması şüphelisi tutuklandı Kayseri'de FETÖ'nün Emniyet Mahrem Yapılanması şüphelisi tutuklandı

  Kayseri'de yakalanan ve 6 yıldır aranan Kadir Akar, Fetullahçı Terör Örgütü'nün Emniyet Mahrem Yapılanması'nda yer aldığı gerekçesiyle tutuklandı. Akar'ın sahte kimlik kullandığı ve fiziksel özelliklerini değiştirmeye çalıştığı belirlendi. Ayrıca, Akar'ın ByLock kullanıcısı olduğu ve örgüt ile irtibatının mesleğe başladıktan sonra da devam ettiği ifade edildi.

 • 02.10.2023 02 Eki 18:58 FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Üyesi Firari Yakalandı FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Üyesi Firari Yakalandı

  FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünün Emniyet Mahrem yapılanması içerisinde bulunan ve 6 yıldır firar olan ihraç Komiser Yardımcısı Kadir Akar isimli şahıs, Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince yapılan operasyon sonucu yakalandı. Şahsın sahte kimlik kullanarak gizlendiği ve örgütle bağlantısını sürdürdüğü tespit edildi. Tutuklanan şahıs Sincan Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

 • 02.10.2023 02 Eki 18:49 FETÖ ile DHKP-C'nin 'ortak kaos planı' davasına devam edildi FETÖ ile DHKP-C'nin "ortak kaos planı" davasına devam edildi

  FETÖ/PDY üyesi eski polislerin, terör örgütü DHKP/C'ye sızdırdığı elemanlarca kaos eylemleri gerçekleştirmeyi hedefledikleri iddialarına ilişkin, eski emniyet müdürü Ali Fuat Yılmazer ile eski emniyet görevlilerinin de aralarında bulunduğu 14 sanığın yargılanmasına devam edildi.

 • 02.10.2023 02 Eki 18:45 FETÖ ile DHKP/C'nin 'ortak kaos planı' davasının görülmesine devam edildi FETÖ ile DHKP/C'nin 'ortak kaos planı' davasının görülmesine devam edildi

  FETÖ ile iltisaklı eski polislerin, terör örgütü DHKP/C'ye eleman yerleştirdiği ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Üsküdar'daki konutunun krokisini sızdırarak, bu örgüt elemanlarıyla kaos eylemleri yaptırmayı amaçladıkları gerekçesiyle yargılanmalarına devam edildi.

 • 01.10.2023 01 Eki 22:07 Adalet Bakanı Tunç: '(Gezi davası) Siz burada nasıl suç yok diyebilirsiniz' Adalet Bakanı Tunç: "(Gezi davası) Siz burada nasıl suç yok diyebilirsiniz"

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Gezi davasına ilişkin, "Terör örgütünün paçavraları Atatürk Kültür Merkezi'nin binasına asılmıştı, siz burada nasıl suç yok diyebilirsiniz.

 • 30.09.2023 30 Eyl 10:06 FETÖ üyesi polis memuru başka şehre kaçarken yakalandı FETÖ üyesi polis memuru başka şehre kaçarken yakalandı

  Adana'da FETÖ/PDY üyeliğinden hapis cezası alan ve meslekten ihraç edilen polis memuru İsmet Özer, başka bir şehre kaçarken otomobilde yakalandı. Özer'in, örgütün gizli haberleşme programı ByLock kullanıcısı olduğu belirtildi.

 • 30.09.2023 30 Eyl 10:05 FETÖ Hükümlüsü Eski Polis Adana'da Yakalandı FETÖ Hükümlüsü Eski Polis Adana'da Yakalandı

  Adana'da hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) hükümlüsü eski polis, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele (TEM) Şubesi ekipleri tarafından yakalanarak cezaevine gönderildi. Hakkında 6 yıl 3 ay hapis cezası bulunan İsmet Özer'in, örgütün gizli haberleşme programı 'ByLock' kullanıcısı olduğu belirtildi.

 • 30.09.2023 30 Eyl 10:00 Adana'da FETÖ üyesi polis memuru yakalandı Adana'da FETÖ üyesi polis memuru yakalandı

  Adana'da FETÖ üyeliği suçlamasıyla polis memurluğundan ihraç edilen ve 6 yıl 3 ay hapis cezası alan İsmet Özer, Çukurova ilçesindeki adresinde yakalandı. Özer'in, örgütün gizli haberleşme programı ByLock kullanıcısı olduğu belirtildi.

 • 30.09.2023 30 Eyl 08:55 Zonguldak'ta 7 yıldır aranan FETÖ firarisi çift yakalandı Zonguldak'ta 7 yıldır aranan FETÖ firarisi çift yakalandı

  Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ soruşturması kapsamında 7 yıldır firar olan K.Ç. ve eşi R.Ç. polis ekiplerince Gaziantep ve Malatya'da yakalandı. Şüpheliler tutuklandı.

 • 28.09.2023 28 Eyl 20:05 Bakan Tunç: AİHM'in yetkisini aşarak delil incelemesi yapmak suretiyle ihlal kararı vermesi kabul edilemez Bakan Tunç: AİHM'in yetkisini aşarak delil incelemesi yapmak suretiyle ihlal kararı vermesi kabul edilemez

  Adalet Bakanı Tunç, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin Türkiye aleyhinde aldığı kararın kabul edilemez olduğunu belirtti. Bakan Tunç, AİHM'in Türkiye'nin iç hukuk standardını hiçe saydığını ve yetkisini aştığını ifade ederek, bu kararın sadece o dosya bakımından geçerli olduğunu ve iç hukuk uygulamaları sonrasında değerlendirileceğini söyledi. Ayrıca, Bakan Tunç zabıt katibi atamalarıyla ilgili yapılan mülakatların değerlendirme aşamasında olduğunu ve birkaç gün içinde açıklama yapılacağını belirtti. Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın Altın Portakal Film Festivali'nden çekilmesine ilişkin ise Bakan Tunç, terör örgütü propagandasına müsaade edilemeyeceğini ve Kültür Bakanlığı'nın aldığı kararı doğru bulduklarını ifade etti.

 • 28.09.2023 28 Eyl 18:53 AİHM'in 'ByLock ve Bank Asya' kararı emsal teşkil eder mi? AİHM'in 'ByLock ve Bank Asya' kararı emsal teşkil eder mi?

  Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin (AİHM) “ByLock kullanmak” ve “Bank Asya’da hesabı olmak” suçlamalarıyla mahkum olan öğretmen Yüksel Yalçınkaya'nın açtığı davada Türkiye aleyhine ihlal kararı verdi.

 • 28.09.2023 28 Eyl 14:24 Adalet Bakanı Tunç, AİHM'in FETÖ kararını eleştirdi Adalet Bakanı Tunç, AİHM'in FETÖ kararını eleştirdi

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) FETÖ üyeliğinden tutuklu bir kişinin başvurusunda Türkiye aleyhine verdiği ihlal kararına ilişkin, 'Delil değerlendirmesi yaparak ülkelerin milli yargılarına bir müdahale olduğunu görüyoruz. Dolayısıyla yetkisini de aştığını görüyoruz' dedi.

 • 28.09.2023 28 Eyl 13:50 Tekirdağ'da FETÖ operasyonunda 2 kişi tutuklandı Tekirdağ'da FETÖ operasyonunda 2 kişi tutuklandı

  Tekirdağ'da düzenlenen FETÖ operasyonunda Yunanistan'a kaçmaya çalışan eski 4. Sınıf Emniyet Müdürü S.Y. ve ihraç zabıt katibi M.Ö. dahil toplam 8 kişi yakalanırken adliyeye sevk edilen zanlılardan 2 kişi tutuklandı.

 • 28.09.2023 28 Eyl 12:58 Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: (Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) 'ByLock' kararıyla ilgili): 'Emsal karar değil, AİHM yetkisini aştı.' Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: (Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) "ByLock" kararıyla ilgili): "Emsal karar değil, AİHM yetkisini aştı."

  Adalet Bakanı Yılmaz Tunç: (Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) "ByLock" kararıyla ilgili): "Emsal karar değil, AİHM yetkisini aştı.

 • 27.09.2023 27 Eyl 18:52 Tekirdağ'da FETÖ operasyonu: 10 şüpheli ve 1 organizatör yakalandı Tekirdağ'da FETÖ operasyonu: 10 şüpheli ve 1 organizatör yakalandı

  Tekirdağ'da polisin düzenlediği operasyonda, Yunanistan'a kaçma hazırlığında olan 2 şüpheli ile birlikte toplamda 10 FETÖ/PDY şüphelisi ve 1 organizatör yakalandı. Operasyon kapsamında ayrıca FETÖ'nün askeri mahrem yapılanması, emniyet mahrem yapılanması ve öğrenci yapılanması içerisinde faaliyet gösteren 8 kişi daha yakalandı. Şüphelilerin işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi.

 • 27.09.2023 27 Eyl 17:56 Tekirdağ'da FETÖ operasyonunda Yunanistan'a kaçmaya çalışan eski 4. Sınıf Emniyet Müdürü ve 7 kişi yakalandı Tekirdağ'da FETÖ operasyonunda Yunanistan'a kaçmaya çalışan eski 4. Sınıf Emniyet Müdürü ve 7 kişi yakalandı

  Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen FETÖ operasyonunda, Yunanistan'a kaçmaya çalışan eski 4. Sınıf Emniyet Müdürü S.Y. ve ihraç zabıt katibi M.Ö. dahil toplam 8 kişi yakalandı. Operasyon kapsamında, FETÖ/PDY'nin askeri mahrem yapılanması, emniyet mahrem yapılanması ve öğrenci yapılanması içerisinde faaliyet gösteren 10 şüpheli hakkında çalışmalar devam ediyor.

 • 27.09.2023 27 Eyl 10:01 Adana'da FETÖ'nün 'ev ablası' olduğu iddia edilen sanık hakkında dava açıldı Adana'da FETÖ'nün 'ev ablası' olduğu iddia edilen sanık hakkında dava açıldı

  Adana'da FETÖ'nün 'ev ablası' olduğu iddia edilen sanık hakkında 'silahlı terör örgütüne üye olma' suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Sanık, suçlamaları kabul etmedi.

 • 26.09.2023 26 Eyl 22:38 AİHM'nin FETÖ kararı Türk yargısına darbe niteliğinde AİHM'nin FETÖ kararı Türk yargısına darbe niteliğinde

  Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nin (AİHM) FETÖ davaları ile ilgili verdiği skandal karara karşı açıklama yapan Kayseri Barosu Avukatı Emir Akpınar, AİHM'nin kararının Türk yargısına darbe niteliğinde olduğunu belirtti. Akpınar, AİHM Büyük Daire'nin Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsız mahkemelerinin üstüne geçerek hüküm tesis ettiğini ve hak ihlali kararı verdiğini ifade etti. Kararın Türk yargısına müdahale anlamına geldiğini vurgulayan Akpınar, Türkiye'nin Avrupa Konseyi'ne taraf olup olmama noktasında yeniden değerlendirme yapması gerektiğini söyledi.

 • 26.09.2023 26 Eyl 19:12 Bakan Tunç'tan, AİHM'nin FETÖ davasına ilişkin kararına tepki: Yetkilerini aştılar Bakan Tunç'tan, AİHM'nin FETÖ davasına ilişkin kararına tepki: Yetkilerini aştılar

  Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, ByLock ve Bank Asya davasında mahkum olan FETÖ üyesi Yüksel Yalçınkaya'nın açtığı bireysel davada, Türkiye aleyhine ihlal kararı verdi. Bu kararı eleştiren Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, "AİHM'in yetkisini aşarak delil incelemesi yapmak suretiyle ihlal kararı vermesi kabul edilemez." ifadelerini kullandı.

 • 21.09.2023 21 Eyl 13:46 Eski Ege Üniversitesi Rektörü FETÖ'den Tutuklandı Eski Ege Üniversitesi Rektörü FETÖ'den Tutuklandı

  İzmir'de 6 yıldır FETÖ'den aranan eski Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun, hastanede yakalanarak tutuklandı. Hoşcoşkun hakkında hazırlanan iddianamede, FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün bir mensubu olarak hareket ettiği ve örgütün ideolojisi doğrultusunda faaliyetlerde bulunduğu belirtilerek 15 yıla kadar hapis cezası istendi.

 • 21.09.2023 21 Eyl 11:33 Ankara'da FETÖ Operasyonu: 13 Şüpheli Gözaltına Alındı Ankara'da FETÖ Operasyonu: 13 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, FETÖ'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda aralarında örgütün 'emniyet mahrem imamları' ve ihraç edilen kamu çalışanlarının da bulunduğu 16 kişi hakkında işlem başlatıldığı belirtildi. Eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda 13 şüpheli gözaltına alınırken, 3 kişinin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

 • 21.09.2023 21 Eyl 11:11 FETÖ/PDY Üyeleri Gaybubet Evlerinde Yakalandı FETÖ/PDY Üyeleri Gaybubet Evlerinde Yakalandı

  Ankara'da yapılan operasyonlarda, FETÖ/PDY üyesi olduğu tespit edilen 13 kişi, gaybubet adı verilen örgüt evlerinde yakalanarak gözaltına alındı. Operasyonlar, silahlı terör örgütü faaliyetlerinin deşifre edilmesi amacıyla gerçekleştirildi.

 • 21.09.2023 21 Eyl 09:50 Adana'da FETÖ'den aranan eski komiser yakalandı Adana'da FETÖ'den aranan eski komiser yakalandı

  Adana'da FETÖ terör örgütüne üye olduğu tespit edilen eski komiser Ahmet Emre Paksoy, 6 yıl 3 ay hapis cezasıyla aranıyordu. Polis ekipleri, hükümlünün saklandığı evde operasyon düzenleyerek Paksoy'u yakaladı. Hükümlünün FETÖ'ye ait okuldan mezun olduğu ve örgütsel faaliyetlerde bulunduğu belirlendi.

 • 21.09.2023 21 Eyl 09:50 FETÖ üyesi komiser yakalandı FETÖ üyesi komiser yakalandı

  Adana'da FETÖ/PDY üyeliğinden hapis cezası alan Ahmet Emre Paksoy, saklandığı adreste yakalandı. Tutuklanan Paksoy, örgütün emniyet yapılanmasında faaliyet gösterdiği belirtiliyor.

 • 21.09.2023 21 Eyl 09:48 Adana'da FETÖ Üyesi Olan Eski Komiser Yakalandı Adana'da FETÖ Üyesi Olan Eski Komiser Yakalandı

  Adana'da FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle hakkında 6 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan eski komiser Ahmet Emre Paksoy, polis ekipleri tarafından yakalandı. Paksoy'un FETÖ'ye ait özel liseden mezun olduğu ve örgütün gizli haberleşme programı 'ByLock' kullanıcısı olduğu belirtildi. Yakalanan eski komiser, işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi.

 • 20.09.2023 20 Eyl 22:41 FETÖ Üyesi Sincan'da Yakalandı FETÖ Üyesi Sincan'da Yakalandı

  Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 6 yıldır firari olan FETÖ mensubu Ebubekir Şafak Baş'ın Sincan ilçesinde yakalandığı bildirildi. Şüphelinin örgüt içerisinde önemli görevler üstlendiği ve çeşitli suçlara karıştığı tespit edildi. Tutuklanan şüpheli, cezaevine gönderildi.

 • 20.09.2023 20 Eyl 21:47 6 yıldır firari olan FETÖ'cü, Ankara polisinin operasyonuyla kıskıvrak yakalandı 6 yıldır firari olan FETÖ'cü, Ankara polisinin operasyonuyla kıskıvrak yakalandı

  Ankara'da Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda, 6 yıldır firari olan FETÖ/PDY silahlı terör örgütünün dershane ve yurtlarında yöneticilik yapan Ömer kod adlı Ebubekir Şafak Baş yakalandı. Şahsın, örgüt içerisinde önemli görevler üstlendiği ve çeşitli suçlardan dolayı tutuklandığı belirtildi.

 • 15.09.2023 15 Eyl 18:53 Mahmut Çorumlu, kendisini hedef alan FETÖ'cü hesapları guguk kuşuna benzetti Mahmut Çorumlu, kendisini hedef alan FETÖ'cü hesapları guguk kuşuna benzetti

  Suç örgütü lideri Ayhan Bora Kaplan'a yönelik düzenlenen operasyonun baş aktörlerinden biri olan Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Çorumlu, sosyal medyada bazı FETÖ'cü hesaplar tarafından hedef tahtasına oturtuldu. KOM Daire Başkanı olduğu dönemde FETÖ'cülere yönelik düzenlediği operasyonlarla adından söz ettiren ve FETÖ ile mücadelenin sembol isimlerinden biri olan Çorumlu, kendisine yönelik yersiz ithamlarda bulunanları ''Guguk kuşu'' paylaşımıyla susturdu.

 • 14.09.2023 14 Eyl 11:59 FETÖ üyelerine yönelik operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı FETÖ üyelerine yönelik operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı

  Ankara merkezli 5 ilde FETÖ üyelerine yönelik operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Şubesi tarafından, FETÖ'nün haberleşme programı ByLock kullanıcısı 11 şüpheliye yönelik 5 ilde operasyon düzenlendi. Şüpheliler yakalanıp gözaltına alınırken, 1 firarinin yakalanmasına yönelik çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

 • 14.09.2023 14 Eyl 11:54 Adana'da FETÖ üyesi hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı Adana'da FETÖ üyesi hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı

  Adana'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 'bölge talebe mesulü' hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Adana Cumhuriyet Başsavcılığınca tutuksuz R.Ö. hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Sanık R.Ö. için 'silahlı terör örgütüne üye olma' suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame, Adana 11. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.

 • 14.09.2023 14 Eyl 11:37 Ankara merkezli 5 ilde FETÖ'ye yönelik operasyonda 10 şüpheli yakalandı Ankara merkezli 5 ilde FETÖ'ye yönelik operasyonda 10 şüpheli yakalandı

  Ankara merkezli 5 ilde FETÖ'ye yönelik operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından kriptolu haberleşme programı ByLock kullanıcısı oldukları gerekçesiyle düzenlenen operasyonda, 1 şüphelinin yakalanması için çalışmalar devam ediyor.

 • 14.09.2023 14 Eyl 11:06 Ankara'da FETÖ üyelerine yönelik operasyon: 10 gözaltı Ankara'da FETÖ üyelerine yönelik operasyon: 10 gözaltı

  Ankara merkezli 5 ilde Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından 'ByLock' kullanıcısı FETÖ mensuplarına yönelik düzenlenen operasyonda 10 kişi gözaltına alındı.

 • 14.09.2023 14 Eyl 02:32 FETÖ firarisi Erkan Ünal İstanbul'da yakalandı FETÖ firarisi Erkan Ünal İstanbul'da yakalandı

  FETÖ firarisi Erkan Ünal, Kaynak Holding Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaparken İstanbul'un Büyükçekmece ilçesinde yakalandı. Firarinin, FETÖ'nün haberleşme programları aracılığıyla örgüt üyeleriyle iletişim kurduğu ortaya çıktı. İşlemlerinin ardından tutuklanan Ünal, cezaevine gönderildi.

 • 13.09.2023 13 Eyl 10:50 Bursa'da FETÖ operasyonunda 6 zanlı yakalandı Bursa'da FETÖ operasyonunda 6 zanlı yakalandı

  Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, FETÖ'nün gizli haberleşme programı ByLock kullanıcısı olduğu belirlenen 7 kişi hakkında operasyon düzenlendi. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyonda 6 zanlı gözaltına alındı. Diğer zanlının ise arama çalışmaları devam ediyor.

 • 13.09.2023 13 Eyl 10:25 Bursa'da FETÖ/PDY Operasyonu: ByLock Kullanan 6 Şüpheli Gözaltına Alındı Bursa'da FETÖ/PDY Operasyonu: ByLock Kullanan 6 Şüpheli Gözaltına Alındı

  Bursa'da FETÖ/PDY'ye yönelik yapılan operasyonda, örgütün şifreli haberleşme programı ByLock'u kullandığı belirlenen 7 şüpheliden 6'sı gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda suç unsurlarına ve dijital materyallere el konuldu.

 • 13.09.2023 13 Eyl 10:00 Bursa'da FETÖ/PDY soruşturması: Bylock kullanan 6 şüpheli gözaltına alındı Bursa'da FETÖ/PDY soruşturması: Bylock kullanan 6 şüpheli gözaltına alındı

  Bursa'da Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü üyelerine yönelik soruşturma kapsamında, Bylock kullandığı tespit edilen 7 şüpheliden 6'sı gözaltına alındı. Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

 • 12.09.2023 12 Eyl 11:40 İzmir'de FETÖ operasyonu: 9 kişi yakalandı İzmir'de FETÖ operasyonu: 9 kişi yakalandı

  İzmir'de FETÖ soruşturması kapsamında örgütle bağlantısı olduğu tespit edilen 9 kişi yakalandı. Şüphelilerden 8'i tutuklandı, 1'i adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

 • 12.09.2023 12 Eyl 11:19 İzmir merkezli FETÖ operasyonunda 8 şüpheli tutuklandı İzmir merkezli FETÖ operasyonunda 8 şüpheli tutuklandı

  İzmir merkezli 3 ilde FETÖ'ye yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 9 şüpheliden 8'i tutuklandı. İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı koordinasyonunda gerçekleştirilen operasyonda, ByLock kullanıcısı oldukları ve örgütle bağlantıları tespit edilen 11 şüpheliye yönelik eş zamanlı operasyon düzenlendi. Tutuklanan şüphelilerin işlemleri tamamlandıktan sonra hakimlikçe tutuklandığı, 1 şüphelinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı belirtildi.

 • 08.09.2023 08 Eyl 22:46 Erzincan'da FETÖ Üyesi Hükümlü Yakalandı Erzincan'da FETÖ Üyesi Hükümlü Yakalandı

  Erzincan'da FETÖ üyesi olduğu gerekçesiyle hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan firari hükümlü yakalandı. İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucunda şüpheli gözaltına alındı ve adliyeye sevk edildi.

 • 08.09.2023 08 Eyl 19:42 Erzincan'da FETÖ/PDY Üyesi Firari Şahıs Yakalandı Erzincan'da FETÖ/PDY Üyesi Firari Şahıs Yakalandı

  Erzincan'da FETÖ/PDY silahlı terör örgütü üyesi olmak suçundan hakkında 7 yıl 6 ay hapis cezası bulunan firari şahıs yakalandı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 12:12 7,5 Yıl Hapisle Aranan FETÖ Hükümlüsü Eski Emniyet Müdürü Yakalandı 7,5 Yıl Hapisle Aranan FETÖ Hükümlüsü Eski Emniyet Müdürü Yakalandı

  Mersin'de hakkında FETÖ üyeliğinden 7 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan eski emniyet müdürü Nihat Yıldırım, yakalandı. Yıldırım'ın FETÖ'nün üst düzey yöneticisi olduğu ve darbe girişimine katıldığı belirlendi.

 • 07.09.2023 07 Eyl 11:51 Eski Emniyet Müdürü FETÖ Üyeliğinden Yakalandı Eski Emniyet Müdürü FETÖ Üyeliğinden Yakalandı

  Mersin'de hakkında FETÖ üyeliğinden kesinleşmiş hapis cezası bulunan eski emniyet müdürü Nihat Yıldırım, yakalandı. Yıldırım'ın FETÖ'nün üst düzey yöneticisi olduğu ve örgütün toplantılarına katıldığı belirlendi.

 • 07.09.2023 07 Eyl 11:50 FETÖPDY Üyesi Eski Polis Yakalandı FETÖPDY Üyesi Eski Polis Yakalandı

  Adana'da hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan eski polis memuru Soner Öcal, saklandığı 'gaybubet evi'nde yakalandı. Öcal'ın FETÖPDY üyeliği, sohbet toplantılarına katılımı ve Bank Asya'ya para yatırması tespit edilmişti.

 • 07.09.2023 07 Eyl 11:44 Mersin'de FETÖ üyesi eski emniyet müdürü yakalandı Mersin'de FETÖ üyesi eski emniyet müdürü yakalandı

  Mersin'in Çamlıyayla ilçesinde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğu gerekçesiyle hakkında 7 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan eski üçüncü sınıf emniyet müdürü yakalandı.

 • 07.09.2023 07 Eyl 11:34 Eski Emniyet Müdürü FETÖ Üyeliğinden Yakalandı Eski Emniyet Müdürü FETÖ Üyeliğinden Yakalandı

  Mersin'de hakkında FETÖ üyeliğinden kesinleşmiş hapis cezası bulunan eski emniyet müdürü Nihat Yıldırım, Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Yıldırım'ın FETÖ'nün üst düzey yöneticisi olduğu ve örgütün toplantılarına katıldığı belirlendi.

 • 07.09.2023 07 Eyl 10:48 FETÖ/PDY Üyesi Eski Polis Yakalandı FETÖ/PDY Üyesi Eski Polis Yakalandı

  Adana'da FETÖ/PDY üyeliğinden hüküm giymiş olan eski polis memuru Soner Öcal, saklandığı 'gaybubet evi'nde yakalandı. Öcal'ın örgüt faaliyetlerine katıldığı, ByLock kullandığı ve Bank Asya'ya para yatırdığı belirlendi.

 • 07.09.2023 07 Eyl 09:45 Mersin'de FETÖ operasyonunda eski emniyet müdürü gözaltına alındı Mersin'de FETÖ operasyonunda eski emniyet müdürü gözaltına alındı

  Mersin'de Fetullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ) yönelik düzenlenen operasyonda, hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan eski 3. sınıf emniyet müdürü gözaltına alındı.

 • 04.09.2023 04 Eyl 10:07 Adana'da FETÖ polis mahrem yapılanmasında yer alan eski polis hakkında dava açıldı Adana'da FETÖ polis mahrem yapılanmasında yer alan eski polis hakkında dava açıldı

  Adana'da, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) polis mahrem yapılanmasında yer aldığı iddiasıyla tutuklanan eski polis sanık hakkında 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

 • 31.08.2023 31 Ağu 17:23 Turuncu kategoride aranan FETÖ üyesi, Muğla'da yakalandı Turuncu kategoride aranan FETÖ üyesi, Muğla'da yakalandı

  Turuncu kategoride aranan firari FETÖ'cü M.Ç. yakalandı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, ''FETÖ üyelerine göz açtırmayacağız. Terör örgütlerine yönelik mücadelemiz azim ve kararlılıkla devam edecek'' dedi.

Advertisement