SON DAKİKA CİHAT ARSLAN HABERLERİ

Son Dakika Cihat Arslan Haberleri

 • 14 Kasım 2018 14:45 Akhisarspor'da Cihat Arslan Umut Dolu Akhisarspor'da Cihat Arslan Umut Dolu Antalyaspor galibiyetiyle yeniden ayağa kalkan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, "Galibiyet ilaç gibi geldi" dedi.
 • 14 Kasım 2018 11:42 Arslan: "Antalya Galibiyeti İlaç Oldu" Spor Toto Süper Lig'de Antalyaspor'u deplasmanda 2-1 yenerek düşme potasından kurtulan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan umutlu konuştu.
 • 12 Kasım 2018 14:40 Akhisarspor Derin Bir 'Oh' Çekti Akhisarspor Derin Bir 'Oh' Çekti   Teknik direktör Cihat Arslan UEFA Avrupa Ligi'nde oynadıkları Sevilla karşılaşmasında çok yıprandıklarını belirterek, "Antalyaspor müsabakasına çok yorgun çıktık
 • 11 Kasım 2018 22:17 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "Deplasmanda Aldığımız İlk Puandan Dolayı Mutluyuz" - Cihat Arslan: "Deplasmanda aldığımız ilk puandan dolayı mutluyuz" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan : "3'lü sistemle başladık, son dakikalarda 5-5'e döndük"ANTALYA - Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, deplasmanda karşılaştıkları Antalyaspor'dan 90+2.
 • 11 Kasım 2018 22:07 Cihat Arslan: "Deplasmanda Aldığımız İlk Puandan Dolayı Mutluyuz" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, deplasmanda karşılaştıkları Antalyaspor’dan 90+2. dakikada aldıkları galibiyetten dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Önemli olan iradeydi ve şükürler olsun bu bize galibiyeti getirdi.
 • 11 Kasım 2018 21:44 Antalyaspor-Akhisarspor Maçının Ardından - Cihat Arslan Antalyaspor-Akhisarspor Maçının Ardından - Cihat Arslan - Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan'ın açıklamaları ANTALYA - Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Akhisarspor, deplasmanda Antalyaspor'u 2-1 mağlup etti.
 • 09 Kasım 2018 09:17 Akhisarspor - Sevilla Maçının Ardından (2) Pablo Machin: "Galibiyeti hak ettik ama Akhisarspor çok iyi oynadı"Cihat Arslan: "Tarihi bir akşam olabilirdi"Ergin KARATAŞ - Barış GEZİCİ / AKHİSAR - Sevilla Teknik Direktörü Pablo Machin, son anlarda attıkları penaltı golüyle 3-2 kazandıkları maçta galibiyeti hak ettiklerini ancak Akhisar'ın...
 • 09 Kasım 2018 09:16 Akhisarspor - Sevilla Maçının Ardından Pablo Machin: "Galibiyeti hak ettik ama Akhisarspor çok iyi oynadı"Cihat Arslan: "Tarihi bir akşam olabilirdi"Ergin KARATAŞ - Barış GEZİCİ / AKHİSAR - Sevilla Teknik Direktörü Pablo Machin, son anlarda attıkları penaltı golüyle 3-2 kazandıkları maçta galibiyeti hak ettiklerini ancak Akhisar'ın...
 • 09 Kasım 2018 00:11 Akhisarspor-Sevilla Maçının Ardından - Akhisarspor Teknik Direktörü Arslan Akhisarspor-Sevilla Maçının Ardından - Akhisarspor Teknik Direktörü Arslan UEFA Avrupa Ligi J Grubu 4. hafta mücadelesinde İspanyol ekibi Sevilla'ya 3-2 mağlup olan Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, "Bu inanç, bu irade, sakatlarımız olsa bile geleceğe ümitle bakmamızı sağladı.
 • 08 Kasım 2018 23:53 Arslan: Arslan: "En Kötü Beraberlik Bizim Elimizdeydi" - Arslan: "En kötü beraberlik bizim elimizdeydi" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan: "Bu inanç ve irade ilerisi için de sakatlara bir tane eklense bile ümitle bakmamızı sağladı"MANİSA - Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Sevilla maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Güzel ve tarihi...
 • 08 Kasım 2018 23:52 Maçın Ardından UEFA Avrupa Ligi J Grubu 4. hafta mücadelesinde İspanyol ekibi Sevilla'ya 3-2 mağlup olan Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, "Bu inanç, bu irade, sakatlarımız olsa bile geleceğe ümitle bakmamızı sağladı.
 • 08 Kasım 2018 23:51 En Kötü Beraberlik Bizim Elimizdeydi En Kötü Beraberlik Bizim Elimizdeydi" Arslan: "En kötü beraberlik bizim elimizdeydi"Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan: "Bu inanç ve irade ilerisi için de sakatlara bir tane eklense bile ümitle bakmamızı sağladı"(Fotoğraflı)Barış Gezici - Önder Aydın - Sadık Cangel - Tolga Tahçı MANİSA (İHA) - Akhisarspor Teknik Direktörü...
 • 08 Kasım 2018 23:48 Arslan: Arslan: "En Kötü Beraberlik Bizim Elimizdeydi" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Sevilla maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Güzel ve tarihi bir akşamdı.
 • 08 Kasım 2018 23:39 Akhisarspor - Sevilla Maçının Ardından Pablo Machin: "Galibiyeti hak ettik ama Akhisarspor çok iyi oynadı"Cihat Arslan: "Tarihi bir akşam olabilirdi"Ergin KARATAŞ - Barış GEZİCİ / AKHİSAR - Sevilla Teknik Direktörü Pablo Machin, son anlarda attıkları penaltı golüyle 3-2 kazandıkları maçta galibiyeti hak ettiklerini ancak Akhisar'ın...
 • 08 Kasım 2018 00:15 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "Eksiklerimiz Düşündürüyor" UEFA Avrupa Ligi'nde İspanya temsilcisi Sevilla'yı konuk edecek Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, "Amacımız bu ligin değerine güzellik katabilmek." dedi.
 • 07 Kasım 2018 23:23 Akhisarspor - Sevilla Maçına Doğru (1) UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda yarın deplasmanda 6-0 yenildiği İspanyol temsilcisi Sevilla'yı ağırlayacak Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
 • 07 Kasım 2018 21:38 Arslan: Arslan: "Kazanmak İçin Elimizden Gelen Her Şeyi Yapacağız" - Arslan: "Kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan: "Bizim hayalimiz ve ümidimiz kazanmak ve kazanmamın yollarını aramak" Akhisarspor orta saha oyuncusu Aykut Çeviker: " Sakatlıklarımız çok da olsa sahaya çıkan 11 arkadaşımız ülkemizi ve...
 • 07 Kasım 2018 20:45 Cihat Arslan: "Elimizden Geleni Yapacağız" UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda yarın deplasmanda 6-0 yenildiği İspanyol temsilcisi Sevilla'yı ağırlayacak Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
 • 07 Kasım 2018 20:09 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "(Sevilla Maçını) Kazanmak İçin Elimizden Gelen Her Şeyi Yapacağız" - Akhisarspor teknik direktör Cihat Arslan'ın açıklamaları MANİSA - Akhisarspor, UEFA Avrupa Ligi J Grubu'ndaki 5. maçında İspanya'nın Sevilla takımını yarın konuk edecek.
 • 07 Kasım 2018 19:57 Arslan: Arslan: "Kazanmak İçin Elimizden Gelen Her Şeyi Yapacağız" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Sevilla ile oynayacakları maç öncesi yaptığı açıklamada, “Bu tarihi maçta ilk maça nazaran daha gayretli, daha iradeli, daha mücadele eden, daha üretken bir Akhisarspor olmak istiyoruz” dedi.
 • 06 Kasım 2018 18:30 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "Tarihi Bir Maç Bizi Bekliyor" UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda 8 Kasım Perşembe akşamı konuk edeceği Sevilla'ya hazırlanan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, tarihi bir maçın kendilerini beklediğini söyledi.
 • 06 Kasım 2018 16:16 Spor Cihat Arslan, Tarihi Bir Maç Bizi Bekliyor Spor Cihat Arslan Tarihi bir maç bizi bekliyorİçerideki oyuncularla sorunu çözmeye çalışacağızHaldun AKYÜZ AKHİSAR, (DHA)UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda 8 Kasım Perşembe akşamı konuk edeceği Sevilla'ya hazırlanan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, tarihi bir maçın kendilerini...
 • 06 Kasım 2018 16:16 Spor Cihat Arslan, Tarihi Bir Maç Bizi Bekliyor Spor Cihat Arslan, Tarihi Bir Maç Bizi Bekliyor Spor Cihat Arslan Tarihi bir maç bizi bekliyorİçerideki oyuncularla sorunu çözmeye çalışacağızHaldun AKYÜZ AKHİSAR, (DHA)UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda 8 Kasım Perşembe akşamı konuk edeceği Sevilla'ya hazırlanan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, tarihi bir maçın kendilerini...
 • 06 Kasım 2018 16:04 Cihat Arslan: "Tarihi Bir Maç Bizi Bekliyor" (2) UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda 8 Kasım Perşembe akşamı konuk edeceği Sevilla'ya hazırlanan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, tarihi bir maçın kendilerini beklediğini söyledi.
 • 06 Kasım 2018 16:01 Cihat Arslan: "Tarihi Bir Maç Bizi Bekliyor" UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda 8 Kasım Perşembe akşamı konuk edeceği Sevilla'ya hazırlanan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, tarihi bir maçın kendilerini beklediğini söyledi.
 • 06 Kasım 2018 14:20 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "Tarihi Bir Maç Bizi Bekliyor" UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda 8 Kasım Perşembe akşamı konuk edeceği Sevilla'ya hazırlanan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, tarihi bir maçın kendilerini beklediğini söyledi.
 • 06 Kasım 2018 13:46 Akhisarspor'da Sevilla Maçı Hazırlıkları Sürüyor Akhisarspor'da Sevilla Maçı Hazırlıkları Sürüyor - Akhisarspor'da Sevilla maçı hazırlıkları sürüyor Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan: "Tarihi bir maç bizi bekliyor"MANİSA - UEFA Avrupa Ligi J Grubu'nda 4'üncü maçında sahasında Sevilla'yı konuk edecek olan Akhisarspor'da hazırlıklar sürüyor.
 • 04 Kasım 2018 15:35 Akhisarspor Fırsatı Kaçırdı Akhisarspor Fırsatı Kaçırdı Ligde 11 hafta sonunda 9 puanda kalan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, golcülerin formda olmamasından yakındı
 • 04 Kasım 2018 12:07 Akhisarspor Fırsat Tepti Ligde 11 hafta sonunda 9 puanda kalan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, golcülerin formda olmamasından yakındı
 • 03 Kasım 2018 23:05 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "1 Puandan Memnun Değilim" Süper Lig'de Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile 1-1 berabere kalan Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, "1 puandan memnun değilim" dedi.
 • 03 Kasım 2018 21:18 Akhisarspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor Maçının Ardından - Cihat Arslan Akhisarspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor Maçının Ardından - Cihat Arslan - Akhisarspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçının ardından Maçın ardından Akhisarspor teknik direktörü Cihat Arslan'ın açıklamaları MANİSA - Spor Toto Süper Lig'in 11 haftasında sahasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile 1-1 berabere kalan Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan,...
 • 03 Kasım 2018 19:35 Maçın Ardından Spor Toto Süper Lig'in 11. haftasında sahasında Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile 1-1 berabere kalan Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, "1 puandan memnun değilim ama takımın kat ettiği mesafe, inancı, ürettiği pozisyonlar adına mutluyum." dedi.
 • 03 Kasım 2018 19:21 Bugün Golcülerimiz Çok Formda Değildi Bugün Golcülerimiz Çok Formda Değildi" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Puan olarak mutluyum demiyorum ama takımın kat ettiği mesafe, inancı ve ürettiği pozisyonlar adına mutluyum" dedi.
 • 03 Kasım 2018 19:01 Arslan: Arslan: "Bugün Golcülerimiz Çok Formda Değildi" MANİSA (İHA) – Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Puan olarak mutluyum demiyorum ama takımın kat ettiği mesafe, inancı ve ürettiği pozisyonlar adına mutluyum” dedi.
 • 03 Kasım 2018 18:59 Arslan: Arslan: "Bugün Golcülerimiz Çok Formda Değildi" - Arslan: "Bugün golcülerimiz çok formda değildi" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan: "Biz hem UEFA hem de lig oynuyoruz.
 • 01 Kasım 2018 17:00 Akhisarspor Seri Yapmak İstiyor Akhisarspor Seri Yapmak İstiyor Spor Toto Süper Lig'de 3 maçlık yenilgi serisinin ardından Göztepe'yi 1-0 mağlup ederek son sıradan kurtulan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, galibiyetleri seri haline getirmek istediklerini söyledi.
 • 01 Kasım 2018 16:01 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "Bb Erzurumspor Maçı Çok Önemli" - Cihat Arslan: "BB Erzurumspor maçı çok önemli"MANİSA - Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, BB Erzurumspor maçının önemli olduğunu belirterek kazanmak istediklerini söyledi.
 • 01 Kasım 2018 15:37 Akhisarspor'da Devamı Gelecek SPOR Toto Süper Lig'de 3 maçlık yenilgi serisinin ardından Göztepe'yi 1-0 mağlup ederek son sıradan kurtulan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, galibiyetleri seri haline getirmek istediklerini söyledi.
 • 01 Kasım 2018 15:05 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "Bb Erzurumspor Maçı Çok Önemli" Akhisar Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, BB Erzurumspor maçının önemli olduğunu belirterek kazanmak istediklerini söyledi.
 • 01 Kasım 2018 14:16 Spor Akhisarspor'da Devamı Gelecek Spor Akhisarspor'da Devamı Gelecek Spor Akhisarspor'da devamı gelecekVIDEO YOKHaldun AKYÜZ AKHİSAR, (DHA)SPOR Toto Süper Lig'de 3 maçlık yenilgi serisinin ardından Göztepe'yi 1-0 mağlup ederek son sıradan kurtulan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, galibiyetleri seri haline getirmek istediklerini söyledi.
 • 30 Ekim 2018 02:10 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "Yürekten Oynadık ve Duyguyu Kattık" Süper Lig'de Göztepe'yi 1-0 mağlup eden Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, "Sadece profesyonellik yoktu. Yürekten oynadık ve duyguyu kattık. Galibiyette bu büyük etkendi." dedi. Göztepe Teknik Direktörü Bayram Bektaş ise "Basit top kayıplarıyla rakibe fırsatlar verdik. Defansın güvenliğini ön plana almalıydık." ifadelerini kullandı.
 • 29 Ekim 2018 23:50 Akhisarspor-Göztepe Maçının Ardından Akhisarspor-Göztepe Maçının Ardından Spor Toto Süper Lig 10. hafta maçında Göztepe'yi sahasında 1-0 mağlup eden Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, "Sadece profesyonellik yoktu.
 • 29 Ekim 2018 23:14 Maçın Ardından Spor Toto Süper Lig 10. hafta maçında Göztepe'yi sahasında 1-0 mağlup eden Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, "Sadece profesyonellik yoktu.
 • 29 Ekim 2018 23:09 Arslan: Arslan: "Bugün Takımı İnanç Ayakta Tuttu" - Arslan: "Bugün takımı inanç ayakta tuttu" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan: "Maçın sonlarında bulduğumuz pozisyonlar gol olsa belki daha bir nefes alma şansımız olurdu ama atamayınca da son dakikalar bizim için çok zor geçti"MANİSA - Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan,...
 • 29 Ekim 2018 23:04 Arslan: Arslan: "Bugün Takımı İnanç Ayakta Tuttu" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Göztepe maçı sonrası yaptığı açıklamada, “Türkiye liginde sadece profesyonellik ile değil biraz da yürekten oynayarak, duyguyu da katmak gerekiyor.
 • 29 Ekim 2018 22:49 Akhisarspor - Göztepe Maçının Ardından Spor Toto Süper Lig'de 3 maçlık yenilgi serisinin ardından Göztepe'yi 1-0 yenerek en alt sıradan kurtulan Akhisarspor'da teknik direktör Cihat Arslan, çok önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.
 • 28 Ekim 2018 11:56 Akhisarspor, Son Sıradan Kurtulma Peşinde Ligde tek galibiyetini Kavçak yönetiminde Galatasaray karşısında alan yeşil-siyahlı ekip, daha sonra Cihat Arslan'la anlaştı
 • 26 Ekim 2018 05:15 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "Üzüntü Verici Değil, Acı Verici" Akhisarspor Teknik Direktörü Cihat Arslan, 6-0 kaybettikleri Sevilla maçının ardından açıklamalarda bulundu.
 • 26 Ekim 2018 01:19 Maçın Ardından UEFA Avrupa Ligi J Grubu'ndaki 3'üncü maçında İspanyol ekibi Sevilla'ya konuk olan Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, 6-0'lık yenilgide bireysel hataların büyük etkisi olduğunu belirterek, "Tabii ki bu bizim için üzüntü verici değil, acı verici bence. Onun için üzüntülüyüm." dedi.
 • 25 Ekim 2018 00:35 Cihat Arslan: Cihat Arslan: "Tarihimizin En Önemli Maçlarından Biri" UEFA Avrupa Ligi'nde İspanyol ekibi Sevilla'ya konuk olacak Akhisarspor'un teknik direktörü Cihat Arslan, rakibin gücünü bildiklerini ancak ellerinden gelen mücadeleyi ortaya koyacaklarını söyledi.