Ormanlık alanda korkunç manzara! 7 aylık hamile kadın cinsel organı parçalanmış halde ölü bulundu - Son Dakika

Ormanlık alanda korkunç manzara! 7 aylık hamile kadın cinsel organı parçalanmış halde ölü bulundu

27.09.2022 18:04

Brezilya'nın Sao Paulo eyaletinde ormanlık alanda 7 aylık hamile 24 yaşındaki Ohana Karolin'in cinsel organı parçalanmış haldeki cansız bedeni bulundu.

Brezilya'nın Sao Paulo eyaletinde yaşanan korkunç olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı. İddiaya göre 7 aylık hamile ve 3 çocuk annesi Ohana Karolin, Portal dos Lagos'taki bir kilisenin iç kısmında yarı çıplak halde ölü bulundu.

Dünya medyası orman içinde yaşananlarla çalkalanıyor! 7 aylık hamile kadının cinsel organını parçaladılar

CİNSEL ORGANINI VE RAHMİNİ PARÇALAMIŞLAR

Brezilya polisi tarafından konuyla ilgili yapılan bilgilendirmeye göre 24 yaşındaki Ohana Karolin'in cinsel organı ve rahminin parçalanarak öldürüldüğü tespit edildi. Polis ekipleri bu cinayeti 'kanlı bir ritüelin parçası' olarak değerlendirdiklerini ifade etti.

Dünya medyası orman içinde yaşananlarla çalkalanıyor! 7 aylık hamile kadının cinsel organını parçaladılar

BEBEK HAKKINDA HERHANGİ BİR BİLGİ YOK

Yaşanan korkunç olayın ardından neredeyse herkes talihsiz kadının 7 aylık bebeğinin son durumunu merak etmeye başladı. Fakat polis ekipleri tarafından bebeğin yaşayıp yaşamadığına ilişkin henüz bir açıklama yapılmadı.

YORUMLAR
500
Alex de Souza'dan şaşırtan imza! Brezilya'da kaldı Alex de Souza'dan şaşırtan imza! Brezilya'da kaldı Brezilyalı yıldızın basın toplantısındaki görüntüye tepki yağdı Brezilyalı yıldızın basın toplantısındaki görüntüye tepki yağdı Fransız donanması Brezilya bayraklı bir gemide 4,6 ton kokain ele geçirdi Fransız donanması Brezilya bayraklı bir gemide 4,6 ton kokain ele geçirdi

Son Dakika Dünya Ormanlık alanda korkunç manzara! 7 aylık hamile kadın cinsel organı parçalanmış halde ölü bulundu - Son Dakika


Advertisement