Kadın müşterinin evinden iç çamaşırı çalarken balkondan düşen postacı ayağını kırdı - Son Dakika

Kadın müşterinin evinden iç çamaşırı çalarken balkondan düşen postacı ayağını kırdı

27.09.2022 18:32

30 yıldan bu yana postacı olarak görev yapan İngiliz Glen Holden, arkadaşlık kurduğu bir müşterisinin evinden iç çamaşırı çalarken balkondan düşüp ayağını kırınca yakalandı. Hakkında şikayette bulunulan postacı işe başladığından beri kadın müşterilerinin evinden iç çamaşırı çaldığını itiraf etti.

İngiltere'nin Güney Batı bölgesinde 30 yıldan bu yana postacı olarak çalışan Glen Holden'ın yaptıkları, akıllara durgunluk verdi. Bir kadın müşterisinin evinden iç çamaşırı çalarken düşen ve ayağını kıran Glen Holden, hakkındaki şikayetin ardından mahkemeye çıktı.

MAHKEMEDEKİ İTİRAFI BUZ KESTİRDİ

Mahkemede suçunu kabul eden Glen Holden asıl olarak itirafıyla şaşkınlık yarattı. Postacı, yaklaşık 30 yıldan bu yana iyi ilişki kurduğu kadın müşterilerinin evinden iç çamaşırı çaldığını itiraf etti.

30 yıllık postacının mahkemede kadın müşterileriyle ilgili yaptığı itiraf ortalığı buz kestirdi

YANINDA MERDİVEN TAŞIYORMUŞ

Glen Holden'ın iç çamaşırlarını nasıl çaldığı da ortaya çıktı. Buna göre postacının yanında açılır kapanır bir merdiven taşıdığı ve daha önceden bildiği evlerin açık balkonlarından yatak odalarına ulaşarak kadın müşterilerinin iç çamaşırlarını çaldığı öğrenildi.

MAHKEME SÜRECİ DEVAM EDECEK

Postacının yargılandığı davada kesin bir karar verilmezken, mahkeme sürecinin devam edeceği öğrenildi.

YORUMLAR
500
Acun Ilıcalı'dan yeni proje! Hull City'nin ardından bir kulüp daha satın alıyor Acun Ilıcalı'dan yeni proje! Hull City'nin ardından bir kulüp daha satın alıyor İngiltere, İran'ın Londra Büyükelçiliği Maslahatgüzarını Bakanlığa çağırdı İngiltere, İran'ın Londra Büyükelçiliği Maslahatgüzarını Bakanlığa çağırdı İngiliz Maliye Bakanı Hunt finans sektörünü düzenleyen 'Edinburgh reformlarını' açıkladı İngiliz Maliye Bakanı Hunt finans sektörünü düzenleyen 'Edinburgh reformlarını' açıkladı

Son Dakika Dünya Kadın müşterinin evinden iç çamaşırı çalarken balkondan düşen postacı ayağını kırdı - Son Dakika


Advertisement