Kansere yakalandıktan sonra ilk kez televizyona çıktı! Christoph Daum'un son hali sevenlerini üzdü - Son Dakika

Kansere yakalandıktan sonra ilk kez televizyona çıktı! Christoph Daum'un son hali sevenlerini üzdü

04.02.2023 00:37

Süper Lig'de Fenerbahçe ve Beşiktaş ile şampiyonluk yaşayan Alman teknik direktör Christoph Daum'un son hali sevenlerini üzdü. Cilt kanseri teşhisi konulduktan sonra ilk kez bir televizyon programına çıkan Daum'un bitkin görüntüsü dikkat çekti. Kemoterapinin izleri çok net şekilde görülen Daum, "Artık vücudumdaki tüm maddeleri işliyorum. Bir eyaletten diğerine gidiyorum. Bazen fişten çekilmiş gibiyim." ifadelerini kullandı.

Daha önce Süper Lig'de Fenerbahçe ve Beşiktaş ile şampiyonluk yaşayan Alman teknik adam Christoph Daum, geçtiğimiz sene cilt kanserine yakalandığını duyurmuştu. Kemoterapi gören Daum, o tarihten sonra ilk kez bir televizyon programına katıldı.

SON HALİ ÜZDÜ

Almanya'nın ulusal kanalı ARD'ye konuk olan Alman teknik direktörün son hali sevenlerini üzdü. Kemoterapinin izlerinin net şekilde görülen Daum'un bitkin görüntüsü dikkatlerden kaçmadı.

Kansere yakalanan Christoph Daum'un son hali sevenlerini üzdü: Bazen fişten çekilmiş gibiyim

"BAZEN FİŞTEN ÇEKİLMİŞ GİBİYİM"

Gördüğü tedavinin etkisini gösterdiğini ve doğru yolda olduğunu söyleyen Daum, "Artık vücudumdaki tüm maddeleri işliyorum. Bir eyaletten diğerine gidiyorum. Bazen fişten çekilmiş gibiyim." ifadelerini kullandı.

Kansere yakalanan Christoph Daum'un son hali sevenlerini üzdü: Bazen fişten çekilmiş gibiyim

"BEN BİR SAVAŞÇIYIM"

Christoph Daum geçtiğimiz sene sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bir rutin kontrol çerçevesinde kanser teşhisi konulduğu için son aylarda kamuoyundan çekilmek zorunda kaldım. O zamandan beri CIO Köln'de Prof. Dr. Jürgen Wolf ve ekibinin emin ellerinde bulunuyorum. Beni iyi tanıyorsunuz. Ben bir savaşçıyım ve bu zorlukla iyimser bir şekilde ve tüm gücümle mücadele edeceğim. Bu yüzden mümkün olan en kısa sürede iyileşmek için şimdi özel yaşama ihtiyacım olduğuna saygı duymanızı rica ediyorum. Olumlu mesajlarınızdan mutlu oluyorum ve desteğiniz için teşekkür ederim." demişti.

YORUMLAR (2)
  • Kenan Acısever: ALLAH ŞİFA VERSİN Cevap Yaz 16 0 Yayından Kaldır
  • haydar topçu: Geçmiş olsun Cevap Yaz 19 0 Yayından Kaldır
500
Altay'ın maç öncesi yaptıkları ezeli rakiplere mizah konusu oldu! F.Bahçeliler bile yazılanlara hak verdi Altay'ın maç öncesi yaptıkları ezeli rakiplere mizah konusu oldu! F.Bahçeliler bile yazılanlara hak verdi Ghezzal'dan derbi öncesi Fenerbahçe'ye gözdağı! Taraftarına da mesaj yolladı Ghezzal'dan derbi öncesi Fenerbahçe'ye gözdağı! Taraftarına da mesaj yolladı Derbi öncesi tartışma çıkaracak karar! Fenerbahçe-Beşiktaş maçında rakip taraftarlar stadyuma alınmayacak Derbi öncesi tartışma çıkaracak karar! Fenerbahçe-Beşiktaş maçında rakip taraftarlar stadyuma alınmayacak

Son Dakika Dünya Kansere yakalandıktan sonra ilk kez televizyona çıktı! Christoph Daum'un son hali sevenlerini üzdü - Son Dakika


Advertisement