Satın aldığı evde kapalı duran tahtayı kaldıran adam, 1900'lerden kalma gizli bölmeyi buldu - Son Dakika

Satın aldığı evde kapalı duran tahtayı kaldıran adam, 1900'lerden kalma gizli bölmeyi buldu

17.01.2022 21:47

Ben Mann isimli adam, 2015 yılında 1900'lerden kalma bir ev satın aldı. O yıldan bu yana evde duran kapalı tahtayı hiç kaldırmayan Mann, tahtayı kaldırınca aşağıda gizli bir bölme buldu. Büyük mutluluk yaşayan Mann, bu bölmeyi tadilattan sonra evine ekledi.

İngiltere'de yaşayan Ben Mann ve eşi Kimberley, eski evleri seviyordu. Çift, 2015 yılında paralarını denkleştirerek 1900'lerden kalma bir ev satın aldı. Evin üst tarafından çeşitli düzenlemeler yapan çift, kapalı olan tahtayı ise hiç kaldırmadı.

TAHTALARIN ÇÜRÜMESİ HAREKETE GEÇİRDİ

Tahtaların çürümesi üzerine harekete geçen Mann, kare şeklindeki tahtayı kaldırdıktan sonra gözlerine inanamadı. Bir boşluk olduğunu fark eden adam, merdivenleri takip ettiğinde ise evin altında bir mahzen olduğunu gördü.

Satın aldığı evde yıllardır kapalı duran tahtayı kaldıran adam, 1900'lerden kalma gizli bölmeyi buldu

"EVİ YETERİ KADAR ARAŞTIRMAMA İZİN VERMEDİ"

Başına gelen durum hakkında açıklamalarda bulunan Ben Mann, "Evi ilk aldığımda, evi satan kişi yeteri kadar araştırmama izin vermedi. Bu nedenle gizli bir mahzen olduğunu bilmiyordum. Gizli oda su ve moloz yığınlarıyla doluydu. Tamiratın ardından mahzeni, evime kattım" dedi.

Satın aldığı evde yıllardır kapalı duran tahtayı kaldıran adam, 1900'lerden kalma gizli bölmeyi buldu

OYUN ODASINA DÖNÜŞTÜRDÜ

Mann, birtakım yenileme işlemlerinin ardından gizli bölmeyi oyun odasına dönüştürdü. 39 yaşındaki adam şu anda vaktinin büyük bir bölümünü, aşağıdaki odada geçiriyor.

YORUMLAR
500
Apple uçurumun eşiğinde: iPhone satışları yasaklanıyor mu? Apple uçurumun eşiğinde: iPhone satışları yasaklanıyor mu? Swift Playgrounds ile uygulama yapmak! 4.1 sürümü neler sunuyor? Swift Playgrounds ile uygulama yapmak! 4.1 sürümü neler sunuyor? İngiliz Lordlar Kamarasında enerjinin geleceği tartışıldı İngiliz Lordlar Kamarasında enerjinin geleceği tartışıldı

Son Dakika Dünya Satın aldığı evde kapalı duran tahtayı kaldıran adam, 1900'lerden kalma gizli bölmeyi buldu - Son Dakika


Advertisement