Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Nikolenko: Tehditler almaya devam ediyoruz - Son Dakika

Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Nikolenko: Tehditler almaya devam ediyoruz

04.12.2022 13:10
Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Nikolenko: Tehditler almaya devam ediyoruz

Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Oleg Nikolenko, Ukrayna'nın yurt dışı temsilciliklerine tehditlerin sürdüğünü ifade etti.

Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Oleg Nikolenko, Ukrayna'nın yurt dışı temsilciliklerine tehditlerin sürdüğünü ifade etti. Nikolenko, "Paketler hayvan gözleri içeriyordu. Paketler bir sıvıya batırılmış ve buna karşılık gelen bir kokuya sahip" dedi.

Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Nikolenko tarafından yapılan yazılı açıklamada, " İspanya'daki terör saldırısının ardından Macaristan, Hollanda, Polonya, Hırvatistan, İtalya'daki büyükelçilikler, Napoli ve Krakow'daki başkonsolosluklar ve Brno'daki konsolosluklara kanlı paketler geldi. Paketler hayvan gözleri içeriyordu. Paketler bir sıvıya batırılmış ve buna karşılık gelen bir kokuya sahip. Bu mesajların anlamını inceliyoruz" dedi.

"SİNDİRME KAMPANYASI"

Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmytro Kuleba, bu paketlerin bir sindirme kampanyasına hizmet ettiğini ifade ederek, "Ukrayna büyükelçiliklerine ve konsolosluklarına yönelik iyi planlanmış bir terör ve sindirme kampanyasının yürütüldüğüne inanmak için nedenlerimiz var. Diplomatik cephede Ukrayna'yı durduramayarak bizi sindirmeye çalışıyorlar. Ancak bu girişimlerin boşuna olduğunu hemen söyleyebilirim. Ukrayna'nın zaferi için etkin bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Almanya, Ukrayna'ya Leopard 1 tankı ihracatına onay verdi Almanya, Ukrayna'ya Leopard 1 tankı ihracatına onay verdi Fas Başbakanı, İspanya ile iş birliğini güçlendirmek istediklerini söyledi Fas Başbakanı, İspanya ile iş birliğini güçlendirmek istediklerini söyledi Almanya ve İspanya'dan teklifler alan Koray Günter, Serie A'da kaldı Almanya ve İspanya'dan teklifler alan Koray Günter, Serie A'da kaldı

Son Dakika Dünya Ukrayna Dışişleri Bakan Yardımcısı Nikolenko: Tehditler almaya devam ediyoruz - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement