Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika

Borsada günün ilk yarısı (1)

29.11.2021 13:47
Borsada günün ilk yarısı (1)

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.

Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım5,344,09-31,01
Acıpayam Selüloz17,240,231,24
Adel Kalemcilik25,300,24-24,23
Adese Gayrimenkul0,825,13-66,13
Afyon Çimento3,69-0,54-27,79
AGESA Hayat Emeklilik19,63-1,5114,55
Ak Enerji1,87-0,53-15,38
Akbank6,52-1,36-3,52
Akçansa17,87-0,6110,98
Akdeniz Yatırım Hold.1,77-1,12-26,35
Akfen GMYO5,301,53103,00
Akın Tekstil37,384,3617,70
Akiş GMYO1,770,57-36,61
Akmerkez GMYO39,08-1,41-36,11
Aksa27,144,2296,46
Aksa Enerji8,96-1,32140,86
Aksigorta7,63-1,17-8,17
Aksu Enerji21,441,80184,08
Alarko Carrıer314,602,98-13,11
Alarko GMYO26,52-1,564,70
Alarko Holding10,89-1,8927,79
Albaraka Türk1,86-4,62-4,12
Alcatel Lucent Teletaş27,281,11-8,02
Alkim Kağıt15,621,6320,68
Alkim Kimya18,210,1129,27
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,221,67-16,77
Altınyunus Çeşme53,100,576,29
Anadolu Efes24,460,8214,51
Anadolu Grubu Holding37,040,1641,78
Anadolu Hayat Emek.11,420,7142,12
Anadolu Isuzu25,200,1640,00
Anadolu Sigorta6,16-1,28-14,69
Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji23,862,76

Anel Elektrik2,53-0,78-5,73
Arçelik43,000,3751,10
ARD Bilişim Teknolojileri55,851,5516,16
Arena Bilgisayar11,343,094,01
Armada Bilgisayar65,603,7233,66
Arsan Tekstil5,192,5730,21
Arzum Ev Aletleri16,540,18-31,55
Aselsan21,383,3818,26
Ata GMYO3,631,40-34,12
Atakule GMYO2,67-0,3714,05
Atlantis Yatırım Holding6,93-0,7224,64
Atlas Yat. Ort.1,260,00-28,00
ATP Bilgisayar71,707,34

Avrasya GMYO1,771,72-32,43
Avrasya Petrol ve Tur.2,10-1,41-34,38
Avrupa Yatırım Holding6,380,636,33
Aydem Enerji6,58-0,30

Ayen Enerji6,330,4817,01
Ayes Çelik Hasır ve Çit19,90-2,4576,42
Aygaz21,282,2150,00
Bagfaş10,40-2,1645,25
Bak Ambalaj19,14-0,67-3,22
Balatacılar Balatacılık10,649,9229,13
Bantaş Ambalaj3,372,747,78
Banvit71,80-0,0738,08
Başkent Doğalgaz GMYO12,346,38

Baştaş Başkent Çimento9,060,44-47,84
Batı Çimento14,112,92199,58
Batısöke Çimento2,32-1,28-4,92
Bayrak Taban Sanayi7,130,71-32,80
Bera Holding10,760,56-46,94
Berkosan Yalıtım8,962,400,45
Beşiktaş Futbol Yat.5,36-6,9432,67
Beyaz Filo8,44-0,94-16,26
Bilici Yatırım15,770,32185,00
Bim Mağazalar68,80-0,43-0,50
Biotrend Çevre ve Enerji6,170,16

Birko Mensucat1,012,02-9,01
Birleşim Mühendislik9,340,11

Birlik Mensucat2,020,00-41,62
Bizim Mağazaları14,24-0,14-4,90
BMS Çelik Hasır8,92-0,22

Boğaziçi Beton Sanayi4,570,22

Borusan Mannesmann27,020,15-2,81
Borusan Yat. Paz.384,401,51-15,38
Bosch Fren Sistemleri921,30-0,60-25,08
Bossa30,502,3570,87
Brisa29,401,5251,83
Burçelik23,561,6412,08
Burçelik Vana22,624,72-54,45
Bursa Çimento4,350,93-12,61
Carrefoursa41,62-0,14-42,03
Casa Emtia Petrol110,00-0,903,77
Ceo Event Medya10,922,1569,83
Coca Cola İçecek89,75-1,0541,32
Cosmos Yat. Holding9,974,2923,70
Credıtwest Faktorıng4,43-0,23-24,53
Çan2 Termik12,184,73

Çelebi171,10-1,27-6,26
Çelik Halat7,513,87-17,45
Çemaş Döküm1,17-1,68-31,28
Çemtaş16,400,924,38
Çimbeton204,500,25-31,03
Çimentaş27,822,28-23,06
Çimsa31,22-0,7675,39
Çuhadaroğlu Metal9,26-1,3821,73
Dagi Giyim2,630,77-22,79
Dagi Yatırım Holding10,400,58-19,38
Dardanel2,851,79-46,48
Datagate Bilgisayar12,872,55-20,11
Demısaş Döküm9,471,2846,24
Denge Holding1,29-1,53-57,53
Deniz GMYO1,62-0,61-12,05
Derimod7,87-6,53-19,20
Derlüks Yatırım Holding4,601,32-47,85
Desa Deri8,35-1,18-14,27
Despec Bilgisayar9,551,60-26,88
Deva Holding30,863,3528,27
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,232,374,22
Diriteks Diriliş Tekstil3,96-2,226,17
Ditaş Doğan26,569,93104,21
DO-CO967,60-1,4053,59
Doğan Burda319,909,971325,58
Doğan Holding3,02-0,660,73
Doğtaş Kelebek Mobilya2,24-0,44-3,82
Doğu Aras Enerji89,750,28

Doğusan3,360,30-7,47
Doğuş GMYO10,984,2734,39
Doğuş Otomotiv45,222,7774,44
Döktaş Dökümcülük31,10-1,331,57
Duran Doğan Basım21,603,55105,91
Dyo Boya9,880,82-12,16
Eczacıbaşı İlaç7,223,140,25
Eczacıbaşı Yatırım48,942,8681,80
E-Data Teknoloji11,842,78

Edip Gayrimenkul3,44-3,103,61
Ege Endüstri1.744,002,354,75
Ege Gübre231,203,2661,16
Ege Profil31,741,73-15,69
Ege Seramik14,380,6348,82
Egeplast22,200,09-33,33
Ekiz Kimya8,167,6514,45
Elite Naturel Organik Gıda23,064,25

Emek Elektrik2,750,00-3,69
Eminiş Ambalaj19,30-7,12-47,61
Emlak Konut GMYO2,251,356,40
Enerjisa Enerji12,73-0,7010,40
Enka İnşaat15,17-1,56115,43
Erbosan122,801,07202,80
Ereğli Demir Çelik22,580,4471,89
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,161,94

Ersu Gıda4,890,62-1,01
Escar Turizm Taşımacılık29,964,76

Escort Teknoloji5,26-1,50-19,94
Esenboğa Elektrik29,481,8754,94
Etiler Gıda5,500,9238,19
Euro Kapital Yat. Ort.3,44-1,15-9,94
Euro Trend Yat. Ort.3,36-0,30-5,04
Euro Yat. Ort.3,58-0,83-19,40
Euro Yatırım Holding1,70-0,58-40,14
Europap Tezol Kağıt14,251,57

Fade Gıda7,887,5051,49
Fenerbahçe Futbol34,061,9815,22
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,23-1,33-24,35
F-M İzmit Piston118,200,17-3,59
Fonet Bilgi Teknolojileri13,77-0,585,68
Ford Otosan242,401,42101,84
Formet Metal ve Cam1,200,84-51,08
Frigo Pak Gıda3,98-4,1053,66
Galata Wind Enerji4,83-1,23

Galatasaray Sportif3,91-3,93-3,46
Garanti Bankası11,39-0,4412,21
Garanti Faktoring12,803,9015,00
Garanti Yat. Ort.2,500,81-22,26
Gedik Y. Men. Değ.7,452,0525,71
Gediz Ambalaj17,45-2,1930,22
Gelecek Varlık Yönetimi12,821,26

Gen İlaç14,812,56

Gentaş3,492,95-22,67
Gersan Elektrik5,431,12-11,56
Gimat Mağazacılık2,11-0,94

Girişim Elektrik Sanayi23,203,76

Global Men. Değ.6,06-1,300,83
Global Yat. Holding2,03-1,46-42,22
Good-Year9,02-1,3113,20
Göltaş Çimento39,000,41-4,98
Gözde Girişim8,940,4512,03
GSD Denizcilik3,89-0,5159,74
GSD Holding3,111,6323,90
Gübre Fabrik.77,350,78-10,11
Güler Yat. Holding3,162,27-8,74
Halk GMYO2,610,77-14,37
Hatay Tekstil17,806,2730,54
Hedef Girişim2,640,004,56
Hedef Holding3,42-0,87

Hektaş11,560,96116,39
HUB Girişim9,591,70-47,31
Hürriyet Gzt.2,151,422,38
ICBC Turkey Bank5,952,41-8,46
İdeal Finansal Teknolojiler31,02-7,51130,46
İdealist GMYO1,90-0,52-19,93
İhlas Ev Aletleri0,95-1,04-49,01
İhlas Gayrimenkul0,860,00-31,20
İhlas Gazetecilik0,720,00-70,77
İhlas Haber Ajansı6,366,89

İhlas Holding0,570,00-49,23
İhlas Yayın Holding0,700,00-38,60
İndeks Bilgisayar7,422,6359,71
Info Yatırım5,28-2,7613,05
İntema50,459,9626,44
Inveo Yatırım Holding27,80-1,9792,09
İpek Doğal Enerji13,69-0,874,66
İskenderun Demir Çelik19,731,34118,35
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

YORUMLAR
500
Yatırımcı rehberi (4) Yatırımcı rehberi (4) Bakan Dönmez: 'Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planımız kapsamında 2021 yılında 1,33 milyar dolar yatırım yaptık ve karşılığında 372 milyon dolarlık... Bakan Dönmez: 'Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planımız kapsamında 2021 yılında 1,33 milyar dolar yatırım yaptık ve karşılığında 372 milyon dolarlık... Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu Borsa İstanbul, yüzde 574 devir hızıyla 2021'de de dünyanın en likit piyasası oldu
Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Borsada günün ilk yarısı (1) - Son Dakika


Advertisement