Çinli havayolu şirketi Business Class'da Dimes ikram edecek - Son Dakika

Çinli havayolu şirketi Business Class'da Dimes ikram edecek

12.11.2019 13:17
Çinli havayolu şirketi Business Class'da Dimes ikram edecek

Yılda 110 milyonu aşkın yolcu ile dünyanın en büyük 7 havayolu arasında yer alan China Eastern Airways, First Class ve Business Class yolcularına sunduğu ikramlarda Dimes ürünlerine yer verecek.

Yılda 110 milyonu aşkın yolcu ile dünyanın en büyük 7 havayolu arasında yer alan China Eastern Airways, First Class ve Business Class yolcularına sunduğu ikramlarda Dimes ürünlerine yer verecek.

Dimes ürünleri, beş yıl olarak öngörülen iş birliği uyarınca, China Eastern Airways'in Online kataloğunda da satışa sunulacak.

Dimes Genel Müdürü Ozan Diren, işbirliği anlaşmasını, China Eastern Airlines (CEA) özel davetlisi olarak gittiği Çin'in Şanhay kentinde imzaladı. T.C. Dışişleri Bakanlığı Şanhay Başkonsolosu Sabri Tunç Angılı'nın katılımı ile düzenlenen imza törenine, China Eastern Airlines (CEA) Genel Müdürü Li Yang Ming ve Genel Müdür Yardımcısı Tian Niu Wen ile Dimes Satış Direktörü Selim Can Devrim de katıldılar. Törende ayrıca, China Eastern Aviation Import & Export Corporation Genel Müdürü Zhang Hong da hazır bulundu.Çin medyasının büyük ilgi gösterdiği Dimes Genel Müdürü Ozan Diren, Çin devlet televizyonu CCTV'ye de özel bir röportaj verdi.China Eastern Airlines'ın, iç hatlardaki yaygın erişiminin yanı sıra, uluslararası hatlardaki güçlü büyümesi, modern uçak filosu ve nitelikli hizmetleriyle dünya çapında saygı uyandırdığını ifade eden Ozan Diren, "Ürünlerimizle, dünya havacılığının önde gelen markalarından birinin misafirlerine sunduğu uçuş deneyiminin bir parçası olacağız. Ülkemizin bereketli topraklarının ve tarım üreticilerinin emeğinin meyvesini, katma değerli ürünlere dönüştürmekten kastımız tam olarak budur. İş birliğimiz, Dimes için olduğu kadar ülkemiz ekonomisi açısından da büyük ve önemli bir adım olma özelliği taşıyor" dedi.CCTV özel röportajında, Ozan Diren'e eşlik eden China Eastern Air Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Parti Liderlik Grubu Sekreteri Liu Shaoyong, müşterilerine en iyisini en kalitelisini en uygun şekilde sunmak için büyük araştırmalar sonucu Türkiye'yi ve Türkiye'nin en büyük ve en güvenilir üreticisi olan Dimes'i seçtiklerini ifade etti.

İş birliği ile ilgili olarak Şanhay'da bulunan Dimes üst yönetimi, burada bir toplantı gerçekleştirdikten sonra, ülkenin uluslararası iş dünyası ilişkileri ilgili en önemli etkinliği olarak gösterilen Çin Dış Teşebbüs İş birliği Forumuna (Chinese-Foreign Enterprise Cooperation Forum) katıldılar. İmza töreni de burada gerçekleştirildi. (Fotoğraflı)


YORUMLAR
500
Çin Dışişleri Bakanlığı, Taiwan'ı Ziyaret Eden Litvanya Ulaştırma ve Haberleşme Bakan Yardımcısı'na Yönelik Yaptırımları Çin Dışişleri Bakanlığı, Taiwan'ı Ziyaret Eden Litvanya Ulaştırma ve Haberleşme Bakan Yardımcısı'na Yönelik Yaptırımları Çin, Litvanyalı Yetkilinin Taiwan Ziyaretini Kınadı Çin, Litvanyalı Yetkilinin Taiwan Ziyaretini Kınadı Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü: ABD'yi, Taiwan'ı Kullanarak Çin'i Kontrol Altına Alma Girişiminden Vazgeçmeye Çağırıyor Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü: ABD'yi, Taiwan'ı Kullanarak Çin'i Kontrol Altına Alma Girişiminden Vazgeçmeye Çağırıyor
Kaynak: DHA

Son Dakika Ekonomi Çinli havayolu şirketi Business Class'da Dimes ikram edecek - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement