SGK'da Bir Haftada 10 İl Müdürü Görevden Alındı - Son Dakika

SGK'da Bir Haftada 10 İl Müdürü Görevden Alındı

06.03.2014 12:00
SGK'da Bir Haftada 10 İl Müdürü Görevden Alındı

SGK'da son bir hafta içinde 10 il müdürü ile müdür yardımcısı görevden alınarak yerlerine yeni isimler atandı.

Kamuda son bir kaç aydır yaşanan 'atama' fırtınası Sosyal Güvenlik Kurumu'nu (SGK) da vurdu. 

Son bir hafta içinde müfettiş kökenli 10 il müdürü ile müdür yardımcısı görevden alınarak yerlerine yeni isimler atandı.

Ankara İl Müdürü Ramazan Yıldız, Manisa İl Müdürü Murat Saygı, Konya İl Müdürü Cem Dinç, Konya İl Müdür Yardımcısı Mustafa Onan, Manisa İl Müdürü Murat Saygı, Hatay İl Müdürü Zekai Kalay, Samsun İl Müdürü Selami Göz, Tekirdağ İl Müdürü Mahmut Kotan, Malatya İl Müdürü Mustafa Yılmaz, Gaziantep İl Müdürü Mehmet Uzun, Kayseri İl Müdürü Mükremin Sürücü ve Adana İl Müdürü Muharrem Akbaş görevden alınan isimler oldu.

Görevden alınan isimlerin yerlerine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik imzasıyla atananlardan bazıları ise şöyle:

Ankara İl Müdürlüğü'ne Mehmet İrfan Tenekeci; Tekirdağ İl Müdürlüğüne Fatma Derya Alan...

17 Aralık Büyük Yolsuzluk ve Rüşvet Soruşturması sonrası en sert atama depremi Emniyet'te yaşanmıştı. 

Emniyet'te görev yeri değiştirilen memur sayısı 8 bin 500'ü aşmıştı. Emniyet'in yanı sıra Maliye Bakanlığı'na bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı'nda da görev yeri değiştirilen isimler olmuştu.

Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR (5)
  • osman: bekir 30 MARTTA SENİNDE KAFANA BALYOZ VURACAĞIZZZZ AZ KALDI SABIRLI OLLL, ONCA BANKA BOŞALTILIRKEN PAPU YENİGİNEDEMİYDİN HAYİSYETSİZ YALANCILARRRR Asıl hırsızzzz sizlersiniz sizler GEZİ ZEKALILAR. Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır
  • bekir: asla gezici değilim osman. bilakis geçen dönem ak partiye oy verenlerdenim. ama bu güne kadar asla fanatik olmadım. bağnazlardan da nefret ederim. 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
SGK'dan yeni hizmet! EYT'liler emekli olunca ne kadar maaş alacak? SGK'dan yeni hizmet! EYT'liler emekli olunca ne kadar maaş alacak? Sağanak yağış kaza getirdi Sağanak yağış kaza getirdi Tekirdağ'da 8 uyuşturucu şüphelisi yakalandı Tekirdağ'da 8 uyuşturucu şüphelisi yakalandı

Son Dakika Ekonomi SGK'da Bir Haftada 10 İl Müdürü Görevden Alındı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement