Tredaş'a Teşekkür Plaketi - Son Dakika

Tredaş'a Teşekkür Plaketi

07.11.2018 12:46
Tredaş'a Teşekkür Plaketi

TREDAŞ’a sosyal sorumluk alanında yaptığı çalışmalar dolayısıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Edirne İl Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketi verildi.

TREDAŞ'a sosyal sorumluk alanında yaptığı çalışmalar dolayısıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Edirne İl Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketi verildi.

Trakya Elektrik Dağıtım AŞ.'ye (TREDAŞ), sosyal sorumluluk alanında, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Edirne İl Müdürlüğü ile yaptığı ortak çalışmalar ve katkılar dolayısıyla teşekkür plaketi verildi. Plaketler, Edirne İl Müdürlüğüne gerçekleştirilen ziyarette, Kuruluş Müdürü Salih Sinan Kaplan ve Kuruluş Müdür Yardımcısı Sermin Dağ Tarlacı tarafından TREDAŞ Edirne İl Müdürü Alpay Karaer ve TREDAŞ Kurumsal İletişim Şefi Ergin Akgün'e takdim edildi.

TREDAŞ yetkilileri plaketten dolayı teşekkür ederek, TREDAŞ'ın sosyal hizmetler bünyesinde yaşlı, çocuk ve engellilere yönelik sosyal sorumluluk çalışmalarının devam edeceğini ifade etti. - TEKİRDAĞ

YORUMLAR
500
Boyabat'tan Trakya bölgesine kurbanlık sevkiyatı Boyabat'tan Trakya bölgesine kurbanlık sevkiyatı Lüleburgaz'da yerli yulaf çeşitli tarla gününde tanıtıldı Lüleburgaz'da yerli yulaf çeşitli tarla gününde tanıtıldı Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde mezuniyet töreni yapıldı Trakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde mezuniyet töreni yapıldı
Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Tredaş'a Teşekkür Plaketi - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement