Kanseri yenen Yeşilçam'ın gamzeli güzeli son haliyle olay oldu - Son Dakika

Kanseri yenen Yeşilçam'ın gamzeli güzeli son haliyle olay oldu

08.02.2021 14:54

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli olarak bilinen Bahar Öztan yıllar geçse bile güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Yakalandığı kanseri yenen ve hayata sıkı sıkıya bağlanan Bahar Öztan son hali ile çok konuşuldu.

1
Şimdilerde 68 yaşında olan Öztan yıllara medyan okuyan güzelliğiyle dikkat çekiyor.
2
7'den 70'e herkesin tanıdığı Bahar Öztan özellikle Kemal Sunal ile kamera karşısına geçtiği Doktor Civanım filmi ile hafızalara kazındı.
3
Bahar Öztan'ın Bodrum'da sahibi olduğu bir otel var ve pandemiyi de orada geçiriyor.
4
İşte Doktor Civanım'ın Sümbül'ü Fakir Milyoner'in Ayşesi, hepsinden öte Yeşilçam'ın gamzeli güzelinin son hali...
5
Öte yandan efsane oyuncu kariyeri ve özel hayatıyla ilgili Akşam'a samimi açıklamalarda bulundu.
6
Öztan, Hande Erçel ve Fahriye Evcen'i veliahtı olarak gösterenlere hak verdiğini söyledi. Bahar Öztan, "İkisi de bana benziyor. Pırıl pırıl, hem çok güzel, hem de başarılılar" dedi.

7
Uzun zaman kanser tedavisi görüp sağlığına kavuşan Yeşilçam'ın gamzeli güzeli, "Bu hastalıkla mücadele eden herkese hep pozitif düşünmelerini isterim. Yılmadan, savaşçı bir ruhla bıkmadan sabretmelerini isterim. Güzel günlerin geleceğini bilsinler, umutlarını kaybetmesinler. Çok araştırsınlar, kendi kendilerinin doktoru olsunlar. Bütün hastalara acil şifalar diliyorum" diyerek kanser hastalarına tavsiyelerde bulundu.
8
9
10
11
12

Son Dakika Kanseri yenen Yeşilçam'ın gamzeli güzeli son haliyle olay oldu - Son Dakika


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden