İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı, estetikten nasibini aldı! Yüzünü gören gözlerine inanamıyor - Son Dakika

İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı, estetikten nasibini aldı! Yüzünü gören gözlerine inanamıyor

28.01.2020 13:46

Bir zamanların efsane moda programlarından İşte Benim Stilim'de Nihal Candan'ın kardeşi olarak tanıdığımız Bahar Candan'ın eski halinden eser yok. Çocuk gibi konuştuğu için sürekli eleştirilen Bahar Candan, yaptırdığı estetik operasyonlardan mı bilinmez eski halinden bir hayli farklı duruyor.

1
İlk kez Ekim 2015 yılında tanıdığımız Bahar Candan, ablası Nihal Candan'ın yarıştığı İşte Benim Stilim'e konuk olup ablasının tahtını salladı ve o da yarışmacılardan biri oldu.
2
Sürekli bebeksi ses tonuyla konuşması, ağlaması, garip davranışlarının yanında istediğinde normal ses tonuyla konuşup jüri üyelerini trollemesiyle ünlenen Bahar, şimdilerde estetikten tanınmaz halde.
3
Yarışmadaki tuhaf açıklamaları ve dikkat çekmek adına yaptıkları, doğallıktan uzak hareketleriyle bir anda fenomen olan Bahar Candan'ın son hali görenleri şaşırtıyor.
4
Kalın kaşları ve donuklaşan yüz ifadesiyle Bahar Candan'ın eski halinden eser yok.
5
Bahar, geçirdiği estetik operasyonlarla yüzünü tamamen değiştirdi. Yüz dolguları, dudak dolgusu ve badem göz operasyonu geçirdiği düşünülen Bahar'ın yüzünün fazla dolgu uygulamasından bu hale geldi.
6
Fazla dolgu ve botoks uygulaması sonucu ortaya çıkan "puffy face" (yastık yüz) şişliği dikkatli gözlerden kaçmadı.
7
Çoğu kullanıcı Bahar'ın estetikle güzelleşmek yerine, kendini çirkin göstermek için çabaladığını düşünüyor.
8
Takipçilerinden de birçok olumsuz yorum geliyor ama Bahar halinden mutlu.
9
İşte o yorumlardan bazıları: "Sana kimya testi yapsalar 100 de 99 ucucu madde çıkar", "Neden zorla cikin olmak icin bu kadar caba sarfediyosun oysaki guzel bi bayansin", "Önceden daha da guzeldin o güzellinden eser kalmamış", "Çok iğrençsin kendi güzelliğini bu kadar iğrenç bi hale getirmek tuhaf ", "Dudak dolgunu kime yaptırdın doğal durmuyor"
10
32 yaşındaki Bahar Candan'ın son hali hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26

Son Dakika İşte Benim Stilim'in Bahar Candan'ı, estetikten nasibini aldı! Yüzünü gören gözlerine inanamıyor - Son Dakika


YORUMLAR (42)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı