Teoman'ın gözlerden uzak tuttuğu kızı Zeynep ilk kez görüntülendi - Son Dakika

Teoman'ın gözlerden uzak tuttuğu kızı Zeynep ilk kez görüntülendi

07.03.2020 08:38

Ünlü rock'çı Teoman, gözlerden uzak tuttuğu 6 yaşındaki kızı Zeyno ile önceki gün alışveriş turunda görüntülendi.

1
Türk rock müziğinin efsane ismi Teoman, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. Ünlü rock'çının yanında kızı Zeyno vardı. 6 yaşındaki Zeyno, fotoğraflarının çekildiğini fark edince babasının arkasına saklandı.

2
Teoman, 2012 yılının aralık ayında fotoğrafçı Ayşe Kaya ile nikâh masasına oturmuş ve evlendikten tam 1 yıl sonra kızı Zeyno dünyaya gelmişti. Çift 2015'te anlaşmalı olarak boşandı, Zeyno'nun velayeti ise anneye verildi. 6 yaşına giren Zeyno'nun annesine olan benzerliği dikkatten kaçmadı.

3
Televizyon yıldızlarının çocukları da kendileri gibi popüler bazı ünlüler ise çocuklarını kamera karşısına hiç çıkarmadı. İşte ünlü isimlerin televizyonlarda pek görmediğiniz çocukları.
4
Yeşim Erçetin'in şarkıcı Ozan Orhon'la yaptığı evlilikten olan kızı Yağmur büyüdü. Tiyatro eğitimi aldığını söyleyen genç kız, "İyi bir oyuncu olmak istiyorum" dedi.
5
Şarkıcı Songül Karlı oğlu Efe Furkan Gümüş ve arkadaşı Çiğdem Çalışkanoğlu ile Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

6
Birlikte rol aldıkları dizide başlayan aşklarını nikah masasına taşıyan Hatice Şendil ile Burak Sağyaşar, 2015 yılında evlendi. Çift, kısa süre sonra Can adını verdikleri bir erkek bebeğe sahip oldu. Şendil, oğluyla çekilen pozunu "Hayatımın anlamı Can'ım" notuyla paylaştı. Şendil'in paylaşımına kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.
7
Arzu Yanardağ, kızı Alara Maya Serter ile çektirdiği bir fotoğrafı Instagram'da paylaştı. Ünlü oyuncunun "Ve sen... Gülüşü aydınlık kokan, yüreğime umut dolduran mucizem. Nasıl seviyorum seni, kelimelerle anlatamam" notuyla paylaştığı kare, 15 yaşındaki Alara Maya'nın annesinin neredeyse kopyası olduğunu gözler önüne serdi.
8
Çiçek Dilligil, oğlu bebekken çekilen bu pozunu "Gerçekten birlikte büyümüşüz" notuyla paylaştı. Bu paylaşım çok sayıda beğeni aldı.
9
10
Emine Ün zaman zaman Emre Kınay ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru ile çektiği pozlarını takipçileriyle paylaşıyor.
11
Selçuk Yöntem ve kızı Iraz
12
Eski futbolcu, yeni yorumcu Tugay Kerimoğlu'nun oğlu Berke Kerimoğlu.
13
Şevket Çoruh ve eski eşi Günay Karaca'nın Gülenay adında bir kızı var.
14
Hakan Yılmaz ile çocukları Yağmur ve Deniz

15
İlker İnanoğlu ve oğlu Berker

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Teoman'ın gözlerden uzak tuttuğu kızı Zeynep ilk kez görüntülendi - Son Dakika


Advertisement