İlber Ortaylı uçakta rahatsızlandı! Sefer gecikmeli gerçekleşti - Son Dakika
Genel

İlber Ortaylı uçakta rahatsızlandı! Sefer gecikmeli gerçekleşti

Türk tarihçi ve yazar İlber Ortaylı, Türk Hava Yolları'nın İzmir-İstanbul uçuşunda rahatsızlandı. Ortaylı'nın sağlık durumu iyi olsa da sefer gecikmeli gerçekleşti.

24.04.2024 02:19

Türk Hava Yolları'nın İzmir - İstanbul seferini icra eden TK2337 sefer sayılı TC-LJF kuyruk tescilli Boeing tipi yolcu uçağı, kalkış için yapılan kontrollerin tamamlanmasının ardından 21.45 sıralarında kapıdan ayrıldı.

KALKIŞTAN HEMEN ÖNCE RAHATSIZLANDI

Uçaktaki yolcular arasında yer alan Türk tarihçi ve yazar İlber Ortaylı kalkıştan hemen önce rahatsızlandı. Durum üzerine kabin ekibi harekete geçti ve pilot kalkışı iptal edip kapıya dönme kararı aldı. Rahatsızlanan İlber Ortaylı'ya doktor tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından ciddi bir bulguya rastlanmazken Ortaylı'nın tansiyon problemi nedeniyle rahatsızlandığı öğrenildi.

SEFER GECİKMELİ GERÇEKLEŞTİ

Yapılan son kontrollerde ise Ortaylı'nın uçuşa engel bir durumunun olmadığının anlaşılması üzerine uçağın kaptan pilotu kalkışı gerçekleştirdi. THY'nin İzmir-İstanbul seferi gecikmeli gerçekleşti. Son olarak İlber Ortaylı'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İlber Ortaylı uçakta rahatsızlandı! Sefer gecikmeli gerçekleşti
Kaynak: İHA

Son Dakika Genel İlber Ortaylı uçakta rahatsızlandı! Sefer gecikmeli gerçekleşti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (5)

  • Davut Kochan: Allahım sen mevzuyu biliyorsun amin 14 95 Yanıtla
  • Hasan Balta: Rabbim Sağlık Sıhhat versin… “ Cahil Döven Adam “ diye heykeli dikilse yeridir… bilgisinin Aksini ispatlayamadıkları içinde taş atan çok oluyor haliyle… 76 10 Yanıtla
  • enver balkan: Medyatik. 9 47 Yanıtla
  • Gencer Guney: Ülkenin bilgesi, Allah sağlık sıhhat ve uzun ömür versin 47 5 Yanıtla
  • Alper Elma: Geçmiş olsun Allah şifa versin 27 1 Yanıtla

Advertisement