AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan, Hizmet ve Projelerini Anlattı - Son Dakika
Güncel

AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan, Hizmet ve Projelerini Anlattı

AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan, Hizmet ve Projelerini Anlattı

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Sincan Belediye Başkan adayı Murat Ercan, Fatih Fuar ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen proje tanıtım toplantısında hizmet ve projelerini paylaştı. AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş da Ercan'ın olağanüstü hizmetler yapacağına inandığını belirtti. Ercan, Sincan'a daha fazla hizmet vermek istediklerini söyleyerek projelerini açıkladı. Toplantıya birçok siyasi isim ve vatandaş da katıldı.

03.03.2024 23:57  Güncelleme: 00:00
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Sincan Belediye Başkan adayı Murat Ercan, hizmet ve projelerini anlattı.

Fatih Fuar ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen proje tanıtım toplantısına katılan AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, halihazırda da Sincan Belediye Başkanlığı görevini yürüten Ercan'ın bundan sonra da olağanüstü hizmetler yapacağı kanaatinde olduğunu belirtti.

Ankara, İstanbul ve İzmir'deki ulaşım sorununa değinen ve bu kentlerdeki belediye başkanlıklarının ulaşım hizmetlerini eleştiren Elitaş, "31 Mart tarihinde inşallah bize gönül vermiş bu sevdayı içine sindirmiş insanları sandığa götürüp Cumhur İttifakı'nı yerelde de iktidar yapabilmek en önemli şiarımız, en önemli gayretimiz olması gerekir." dedi.

Ercan projelerini paylaştı

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Sincan Belediye Başkan adayı Ercan ise 5 yıl boyunca Sincan'a çok şey yaptıklarını, daha da çok hizmet vermeyi planladıklarını söyledi.

Ankara'da temel belediyecilik hizmetlerini yapamayan bir büyükşehir belediye yönetimi olduğunu savunan Ercan, "Belediyecilik kitaplarda, mevzuatta yazdığı gibi değil. Vatandaşın gönlündeki belediyecilik çok geniş. Dünyanın en güzel belediyecilik örneğini ortaya koysanız yolundan, kavşağından, tesislerinden vesaire... Vatandaşın gönlüne girmemişseniz hiçbir kıymeti yok." dedi.

Ercan, görev süresi boyunca Sincan'a yaptığı hizmetleri anlattıktan sonra seçildiği takdirde yapacakları projeleri paylaştı.

Engelsiz yaşam merkezi, engellilere ve ailelerine yönelik mola evleri ve dijital kampüs yapacaklarını, kütüphane, kıraathane ve kafeyi birleştiren "Mahal Sincan" kuracaklarını anlatan Ercan, ilçedeki 350 dönümlük orman arazisini belediye uhdesine kazandırdıklarını ve burada yeni projeler gerçekleştireceklerini, Sincan Spor Vadisi oluşturacaklarını söyledi.

"Doğa Kart" projesini hayata geçireceklerin anlatan Ercan, "Eko Çocuk Çiftliği" projesiyle çocukların kendi tarımını yapabileceğini ve spor tesislerinin sayısını da artıracaklarını dile getirdi.

Toplantıya, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Fuat Oktay, AK Parti Grup Başkanvekili Leyla Şahin Usta, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer İleri, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, milletvekilleri, siyasiler ve vatandaşlar da katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan, Hizmet ve Projelerini Anlattı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Motosiklet sürücüsü, yaralanan kız arkadaşını bir an olsun yalnız bırakmadı
  04:23 Motosiklet sürücüsü, yaralanan kız arkadaşını bir an olsun yalnız bırakmadı

  Düzce'de ticari taksi, aynı istikamette giden motosiklete çarptı. Motosiklet sürücüsü, motosiklette yolcu konumunda bulunan yaralı kız arkadaşını ambulansa binerken bir an olsun yalnız bırakmadı. Kaza sonucunda 2 kişi yaralandı.

 • Düzce'de Ticari Taksi, Motosiklete Çarptı: Yaralı Kız Arkadaşını Yalnız Bırakmadı
  04:17 Düzce'de Ticari Taksi, Motosiklete Çarptı: Yaralı Kız Arkadaşını Yalnız Bırakmadı

  Düzce'de meydana gelen kaza sonucu ticari taksi ile motosiklet çarpıştı. Motosiklette yolcu olarak bulunan kız arkadaşı yaralanan sürücü, ambulansa binerken onu yalnız bırakmadı. Kaza sonrası yol trafiğe kapatılırken, inceleme başlatıldı.

 • Avustralya'da Kilise Saldırısı: En Az 4 Kişi Bıçaklandı
  03:34 Avustralya'da Kilise Saldırısı: En Az 4 Kişi Bıçaklandı

  Avustralya'nın Sydney kentinde bir kiliseye düzenlenen saldırıda piskopos dahil en az 4 kişi bıçaklandı. Polis, saldırganın gözaltına alındığını ve olayı bir 'terörist eylem' olarak değerlendirdiklerini açıkladı. Saldırının ardından kilisenin dışında toplanan yüzlerce kişi, saldırganın kendilerine verilmesini talep etti ve polisle çatıştı. İki polis yaralandı ve 20 polis aracı hasar gördü. Yaralıların hayati tehlikesi olmadığı bildirildi. Saldırının kişisel bir eylem olduğu belirtilirken, olaylar birbiriyle bağlantılı değil. Kilise saldırısının ardından güvenlik önlemleri alındı.

 • Şırnak'ın Uludere ilçesinde dereye düşen araçta 4 kişi hayatını kaybetti
  03:25 Şırnak'ın Uludere ilçesinde dereye düşen araçta 4 kişi hayatını kaybetti

  Uludere ilçesinde meydana gelen kazada, Ferhat Bilen'in kullandığı hafif ticari araç dereye düştü. İtfaiye ekipleri tarafından araçtan çıkarılan Abdulkerim Babat, Melek Soylu, Haşim Babat ve Sevim Demircioğlu hayatını kaybetti. Sevim Demircioğlu ise tedavi altına alındı.

 • Threads Uygulaması Türkiye'de Kullanılamayacak
  03:09 Threads Uygulaması Türkiye'de Kullanılamayacak

  Dünyada milyonlarca kayıtlı kullanıcısı olan uygulamanın Türkiye'de 1 milyonun üzerinde kullanıcıya ulaştığı belirtildi. Rekabet Kurumu tarafından alınan karar sonrası uygulama kullanıcılarına veda mesajı yolladı. Threads 29 Nisan 2024 tarihinden itibaren Türkiye'de kullanılamayacak.


Advertisement