Bayram dönüşünde araç kuyruğu 70 kilometreye ulaştı - Son Dakika
Güncel

Bayram dönüşünde araç kuyruğu 70 kilometreye ulaştı

Karabük'te, İstanbul'u Karadeniz'e bağlayan Kemikli Rampaları'nda bayram dönüşü yoğunluğu yaşanıyor. Çerkeş'ten Gerede gişelerine kadar yaklaşık 70 kilometrelik araç kuyruğu oluştu. Uzun araç trafiği dron ile havadan görüntülendi ve yoğunluğun yarın akşam saatlerine kadar devam etmesi bekleniyor.

13.04.2024 19:53

Bayram dönüşünde araç kuyruğu 70 kilometreye ulaştı

Karabük'te bayram dönüşü yoğunluğu yaşanıyor

KARABÜK - İstanbul'u Karadeniz'e bağlayan ve 21 ilin geçiş noktası olan Karabük'ün Kemikli Rampaları'nda tek yönlü olarak bayram yoğunluğu yaşanıyor. Çerkeş'ten Gerede gişelerine kadar yaklaşık 70 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

Ramazan Bayramı tatilinin sona ermesiyle birlikte tatilciler, evlerine dönmeye başladı. İstanbul'un Karadeniz'e bağlantısının sağlandığı Karabük'ün Eskipazar ilçesinde yer alan Kemikli Rampaları'nda trafik durma noktasına geldi. Dönüş yoluna çıkan tatilciler nedeniyle Çerkeş'ten Gerede gişelerine kadar yaklaşık 70 kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

Uzun araç trafiği ise dron ile havadan görüntülendi. Yoğunluğun yarın akşam saatlerine kadar devam etmesi beklenirken, trafik ekipleri yol güzergahında denetimlerini sürdürüyor.

Bayram dönüşünde araç kuyruğu 70 kilometreye ulaştı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bayram dönüşünde araç kuyruğu 70 kilometreye ulaştı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement