Dilan Polat, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılıyor! 3 ay tedavi görecek - Son Dakika
Güncel

Dilan Polat, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılıyor! 3 ay tedavi görecek

Kasım ayında tutuklanan ve cezaevinde kendisine zarar veren Dilan Polat'ın Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesine yatırılmasına karar verildi. Polat, hastanede 3 ay tedavi gördükten sonra cezaevine geri gönderilecek.

27.05.2024 16:02

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı suçlamasıyla geçtiğimiz sene kasım ayında tutuklanan Dilan Polat, cezaevinde intihar girişiminde bulunduğu için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde tedavi görecek.

3 AY TEDAVİ GÖRECEK

Uzun zamandır cezaevinde bulunan Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde sinir krizi geçirerek kendisini yaraladı. Polat'ın vücudunda kesik ve morluklar oluştuğu öğrenen avukatları, tahliye talebinde bulundu. Ancak Polat için istenen talep reddedildi. Gelişmelerin ardından avukatlar Polat'ın tahliyesi için bir kez daha talepte bulundu. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı da Dilan Polat'ın Adli Tıp Kurumu'na sevk edilmesine karar verdi. Marmara Cezaevinde tutuklu olan Dilan Polat, kararın ardından geçtiğimiz hafta jandarma ekipleri tarafından Yenibosna'daki Adli Tıp Kurumu'na götürüldü ve 1,5 saat tahlil yaptırdı. Adli Tıp Kurumu'ndan çıkan rapor Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na ulaştı. Raporda Dilan Polat'ın 3 ay Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları'nda tedavi görmesine karar verildi.

Dilan Polat, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılıyor! 3 ay tedavi görecek

NE OLMUŞTU?

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu'nun tarafından yapılan soruşturma kapsamında Dilan Polat ve Engin Polat'ın aralarında bulunduğu 12 şüpheli, 5 Kasım 2023 günü tutuklanarak Marmara Cezaevine gönderilmişti. 6 aydır cezaevinde bulunan Dilan Polat hakkında, Banu Parlak'ın iş yerinin kurşunlanması ve komşularıyla yaşadıkları kavga dahil birçok soruşturma başlatılmıştı.

19 Nisan tarihinde Polat Ailesi'ne yönelik açılan ilk soruşturma olan, kara para aklama soruşturması kapsamında vergi usul kanununa muhalefet suçundan tahliye kararı verilmiş ancak diğer 3 suçtan tutukluluklarının devamına karar verilmişti.

Dilan Polat, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılıyor! 3 ay tedavi görecek
Dilan Polat, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi\'ne yatırılıyor! 3 ay tedavi görecek

Son Dakika Güncel Dilan Polat, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılıyor! 3 ay tedavi görecek - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

  Yorumlar (32)

 • ferhat eser: neden buna ayrıcalık var HAYIRDIR?????????? 90 4 Yanıtla
 • Fikret Torun: sacma neden yatiyor sirf cikartma zemini atiyorlar 69 5 Yanıtla
 • Mehmet Saar: İçeri girene kadar gayet sağlıklıydı 67 4 Yanıtla
 • Cruel Runeblue: ayricalik istemiyoruz 68 3 Yanıtla
 • Serkan Tarhanacı: Enerjiciiisi bitmiş olmasın ?????? 67 3 Yanıtla
 • Cemilrepost Demiroğlu: Cezaevine girmeden yatsaydı bunlar başına gelmezdi Allah yinede yardımcısı olsun 49 11 Yanıtla
 • Fatih Özer: İçeri girmeden önce de rol yapıyordu hka devam ediyorlar. Uzay eriği yersen… 42 2 Yanıtla
  yıldıray yanık: Sana yemin ederim 3 ay bile dolmadan tahliye olacak. Reality olun bu oyun bu şekil işler. En geç 2 ay içinde serbest kalacak. 36 3
 • Osman Yıldız: Geçmiş olsun?? 9 25 Yanıtla
 • Depechs Modes: oh mis az kaldı çıkar bunlar 28 2 Yanıtla
 • Tüm yorumlar için tıklayınız

Advertisement