Cesedi halıya sarılı halde denizden çıkarılmıştı! Sedef Güler'in katil zanlısı yakalandı - Son Dakika
Güncel

Cesedi halıya sarılı halde denizden çıkarılmıştı! Sedef Güler'in katil zanlısı yakalandı

Büyükçekmece'de denizde elleri ve ayakları bağlı, halıya sarılı halde cansız bedeni bulunan Sedef Güler'in katil zanlısı Edirne'nin merkeze bağlı Elçili köyünde yakalandı. Zanlının sorgusunda "Alkol ve uyuşturucu kullanmaları sonrası sabah Sedef Güler'in nefes almadığını fark ederek, Güler'i halıya sarıp denize attığı" yönünde itirafta bulunduğu öğrenildi.

16.06.2024 12:21  Güncelleme: 13:28

Büyükçekmece Mimar Sinan'da denizde balıkçılar tarafından elleri ile ayakları bağlı ve halıya sarılı halde cansız bedeni bulunan 24 yaşındaki Sedef Güler ile ilgili soruşturma çarpıcı bir gelişme yaşandı.

Güler'in katil zanlısı olarak aranan Yavuz G., Edirne'nin merkeze bağlı Elçili köyünde jandarma ekiplerince kıskıvrak yakalandı. Yavuz G'nin aralarında uyuşturucu ticareti ve kasten öldürme suçlarının olduğu 4 suçtan aranması olduğu tespit edildi.

Cesedi halıya sarılı halde denizden çıkarılmıştı! Sedef Güler'in katil zanlısı yakalandı

Zanlının sorgusunda "Alkol ve uyuşturucu kullanmaları sonrası sabah Sedef Güler'in nefes almadığını fark ederek, Güler'i halıya sarıp denize attığı" yönünde itirafta bulunduğu öğrenildi. Jandarmadaki sorgusu tamamlanan Yavuz G. adliyeye sevk edildi.

Cesedi halıya sarılı halde denizden çıkarılmıştı! Sedef Güler'in katil zanlısı yakalandı

NE OLMUŞTU?

Sedef Güler'in (24) cesedi, 7 Haziran'da Mimarsinan Merkez Mahallesi'ndeki balıkçı barınağında halıya sarılmış ve ayaklarına ağırlık bağlanmış halde denizde bulunmuştu.

Cesedi halıya sarılı halde denizden çıkarılmıştı! Sedef Güler'in katil zanlısı yakalandı

Olayla ilgili dört gün önce gözaltına alınan şüphelilerden Fırat B. ve Onur Ö. emniyetteki işlemlerinin ardından Büyükçekmece Adliyesine sevk edilmişti. Şüphelilerden Fırat B. çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklanmış, Onur O. ise adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakılmıştı. Yavuz G. ile öldürülen Sedef Güler'in beraber bir eve giriş yapması güvenlik kamerasınca kaydedilmişti.

Cesedi halıya sarılı halde denizden çıkarılmıştı! Sedef Güler\'in katil zanlısı yakalandı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Cesedi halıya sarılı halde denizden çıkarılmıştı! Sedef Güler'in katil zanlısı yakalandı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (5)

  • Yener Çat: Kızlar kadınlar böyle adamlar ile beraber olmak için can atıyor maalesef. Sonuçları buraya kadar da varabiliyor. Çok seviyor bazıları maceraları. 47 0 Yanıtla
    Hasan Arguner: sana katilmak istemezdim ama aynende böle ve sonları malesef çok acı okuyor okadar guzel özet ki muhteşem...belki idam bi nebze olsun ilaç tabi cikarmaya gücleri yeterse zenginler izin verirse... 1 0
  • Emir Arslan: Malesef bazı kızlar heyecan ve adrenalin için 3 kuruş etmez adamları seviyorlar sonuç bu oysa sadık adam gibi adamların artık değeri yok bazılarının gözünde 25 0 Yanıtla
  • Taner Ozkaya: böyle bir adamla ilişki yasarsan olacağı budur.. 20 0 Yanıtla
  • Cihan Ramazan: Kart zampara. Hapislerde çürü. 15 0 Yanıtla

Advertisement