Kadir İnanır'ın durumu iyileşiyor - Son Dakika
Güncel

Kadir İnanır'ın durumu iyileşiyor

Pazar gününden beri yoğun bakımda tedavi edilen usta sanatçı Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyiye gidiyor. Sanatçının son durumu hakkında bilgi veren hastane başhekimi "Tedavilere olumlu yanıt veriyor. Oturabiliyor, fizik tedavi süreci devam ediyor" dedi.

29.03.2024 12:27

Pazar günü inme indiği gerekçesiyle hastaneye kaldırılan ve operasyon sonrası yoğun bakımda entübe edilen sanatçı Kadir İnanır'dan güzel haber geldi.

"TEDAVİSİ BİR SÜRE DAHA YOĞUN BAKIMDA DEVAM EDECEK"

Sanatçı Kadir İnanır'ın rahatsızlanarak kaldırıldığı Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yoğun bakımda tedavisi sürüyor. Hastanenin Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, sanatçının durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, İnanır'ın bugün daha iyi olduğunu ve bilinci açık, anlaşılabilir şekilde konuşmaya başladığını aktardı. Sağlam, İnanır'ın diğer rahatsızlıklarının da kontrol altında olduğunu belirterek, "Uygulanan tıbbi tedavilere olumlu yanıt alınıyor. Oturabiliyor, fizik tedavi süreci devam ediyor. Yoğun bakımda tedavisi devam etmektedir. Ancak yakın zamanda yoğun bakımdan çıkarmayı planlıyoruz." ifadelerini kullandı.

Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyileşiyor

JÜLİDE KURAL: YANLIŞ BİLGİLERE İTİBAR ETMEYİNİZ

Kadir İnanır'ın hayat arkadaşı Jülide Kural ise sanatçı hakkında yapılan asılsız haberler itibar edilmemesi gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: "Kadir İnanır'ın sağlık durumu şu anda son derece iyi bir şekilde seyretmektedir. Yoğun bakımdaki sürecin devam etmesinin tek nedeni doktorlarının kontrolü tamamen kendilerinde bulundurmak istemesiyle ilgilidir. Bugün üç kez yoğun bakıma yaptığım ziyaretlerde Kadir İnanır artık bir an önce eve gitmek istediğini bana ifade etmiş, doktorlarına o güzel gülüşünü göstermiş ve büyük bir hızla iyileşme yoluna girdiğini kanıtlamıştır. Bir tekrar bilgi olduğu için bunları bugün paylaşmayı düşünmüyordum ancak o kadar çok yalan yanlış bilgi ortada dolaşmaktadır ki... Bir örnek vermek isterim 'Altın Magazin' adlı sayfada yayınlanan tümüyle yanlış bilgilere lütfen kulak asmayınız. Sadece tıklanma sayısını arttırmak için ahlaksızca yapılan bu yayın anlayışını protesto etmenizi rica ederim. Daha önce de ifade ettiğim gibi yalnızca doktorlarının ve benim açıklamalarıma kulak veriniz. Bu bilgileri de sadece Kadir İnanır'ın Instagram sayfasından ve bana ait olan Jülide Kural Facebook sayfasından edinebilirsiniz. Başka hiçbir habere kulak asmayınız çünkü yalan, yanlış ve asılsız haberler ortalıkta dolaşmaktadır. Bu açıklamayı yapmaya kendimi zorunlu hissetme nedenim de hepimizin Kadir İnanır'a duyduğu sevgi ve saygının büyüklüğüdür. Elbette sabırlı olmalıyız, emek vermeliyiz ve mutlaka özenli davranmalıyız. Sevginizin gücüne olan inancımla..."

Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyileşiyor
Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyileşiyor
Kadir İnanır'ın sağlık durumu iyileşiyor
Kadir İnanır\'ın durumu iyileşiyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kadir İnanır'ın durumu iyileşiyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (2)

  • Cengiz BAŞAL: ALLAH şifa versín inşallahh ?????????? 5 7 Yanıtla
  • Arif Uysal: Son Dakıka haber sitesinin haber başlıklarına hayranlığımı bildirmek istiyorum, bütün çalışanlarını saygı ile selamlıyorum. 2 0 Yanıtla

Advertisement