Karlıova'da İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepki - Son Dakika
Güncel

Karlıova'da İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepki

Karlıova\'da İsrail\'in Gazze\'ye saldırılarına tepki

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde HÜDA PAR öncülüğünde yapılan basın açıklamasında, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki gösterildi. İlçe Başkanı Yavuz Bingöl, Gazze'de hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi ve Kudüs'ün gündemden çıkarılmayacağını belirtti. Açıklamada, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye'nin ailesinin de saldırılarda hayatını kaybettiği vurgulandı ve Gazzelilere destek çağrısı yapıldı.

12.04.2024 14:59  Güncelleme: 14:59

Bingöl'ün Karlıova ilçesinde İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki gösterildi.

HÜDA PAR öncülüğünde cuma namazı sonrası Dörtyol mevkisinde basın açıklaması yapıldı.

HÜDA PAR İlçe Başkanı Yavuz Bingöl, İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepkilerini dile getirdi.

" Kudüs'ü de hiçbir zaman gündemimizden çıkarmayacağız." diyen Bingöl, Gazze'de hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.

Basın açıklamasını okuyan HÜDA PAR Gençlik Kolları üyesi Muhammed Atik Bingöl de yapılan katliamların bayramda da sürdüğünü belirtti.

Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye'nin 3 oğlu ve 4 torununun da saldırılarda hayatını kaybettiğine değinen Bingöl, tüm hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.

Bingöl, "Gazzeliler desteklenmelidir. Gün Gazze ile dayanışma, yardıma koşma günüdür. Yerel, ulusal ve uluslararası tüm imkanlar seferber edilmelidir. Bu yolda atılacak her adım değerlidir." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Karlıova'da İsrail'in Gazze'ye saldırılarına tepki - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement