10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış - Son Dakika
Güncel

10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış

10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış

Milli Piyango'nun dörde bölünen büyük ikramiyesinin İzmir'deki biletini seyyar bayi Fevzi Deniz'in sattığı ortaya çıktı.

02.01.2012 13:12
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Milli Piyango'nun, dörde bölünün 40 milyon lira büyük ikramiyeli yılbaşı özel çekilişinde İzmir'deki bileti seyyar bayi Fevzi Deniz'in sattığı ortaya çıktı. Talihlinin kim olduğu ise henüz bilinmiyor.

Yılbaşında, Milli Piyango'nun özel çekilişindeki 40 milyon liralık büyük ikramiye Isparta, Adana, İstanbul ve İzmir'de satılan 4336149 numaralı çeyrek biletlere isabet etti. Büyük ikramiyenin isabet ettiği İzmir'deki bileti, engelli seyyar bayi Fevzi Deniz'in sattığı anlaşıldı. Seyyar Milli Piyango bayisi Deniz, bu durumu öğrenen arkadaşlarının ve vatandaşların ilgi odağı oldu. Yedi yıldır Milli Piyango bayiliğini yaptığını anlatan Deniz, "İzmir'e 10 yıl sonra büyük ikramiyenin çıkmasının ve bu bileti benim satmış olmamın mutlululuğunu yaşıyorum. Çankaya semtinde, İl Nüfus Müdürlüğü Önünde şatış yapıyorum. Bugüne kadar sattığım biletlere hiç büyük ikramiye çıkmamıştı. İl kez çıktı, çıkana hayırlı olsun. Ben geçimimi piyongo bileti satarak sağlıyorum. Bana bir jest yapıp yapmayacağı kazanın bileceği bir şey" dedi. Sattığı biletleri Milli Piyango'nun Konak Şubesi'nden satın aldığını söyledi.

Milli Piyango Konak Şubesi yetkilleri de büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletin seyyar bayi Fevzi Deniz tarafından satıldığını belirtti.

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement