10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış - Son Dakika

10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış

02.01.2012 13:12
10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış, System.String[]

Milli Piyango'nun dörde bölünen büyük ikramiyesinin İzmir'deki biletini seyyar bayi Fevzi Deniz'in sattığı ortaya çıktı.

Milli Piyango'nun, dörde bölünün 40 milyon lira büyük ikramiyeli yılbaşı özel çekilişinde İzmir'deki bileti seyyar bayi Fevzi Deniz'in sattığı ortaya çıktı. Talihlinin kim olduğu ise henüz bilinmiyor.

Yılbaşında, Milli Piyango'nun özel çekilişindeki 40 milyon liralık büyük ikramiye Isparta, Adana, İstanbul ve İzmir'de satılan 4336149 numaralı çeyrek biletlere isabet etti. Büyük ikramiyenin isabet ettiği İzmir'deki bileti, engelli seyyar bayi Fevzi Deniz'in sattığı anlaşıldı. Seyyar Milli Piyango bayisi Deniz, bu durumu öğrenen arkadaşlarının ve vatandaşların ilgi odağı oldu. Yedi yıldır Milli Piyango bayiliğini yaptığını anlatan Deniz, "İzmir'e 10 yıl sonra büyük ikramiyenin çıkmasının ve bu bileti benim satmış olmamın mutlululuğunu yaşıyorum. Çankaya semtinde, İl Nüfus Müdürlüğü Önünde şatış yapıyorum. Bugüne kadar sattığım biletlere hiç büyük ikramiye çıkmamıştı. İl kez çıktı, çıkana hayırlı olsun. Ben geçimimi piyongo bileti satarak sağlıyorum. Bana bir jest yapıp yapmayacağı kazanın bileceği bir şey" dedi. Sattığı biletleri Milli Piyango'nun Konak Şubesi'nden satın aldığını söyledi.

Milli Piyango Konak Şubesi yetkilleri de büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletin seyyar bayi Fevzi Deniz tarafından satıldığını belirtti.

10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış
10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış
10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış
10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel 10 Milyonluk Bileti Seyyar Bayi Satmış - Son Dakika


Son Dakika

BB Erzurumspor'da Mehmet Özdilek ile yollar ayrıldı F.Bahçe yöneticisi Alper Pirşen'den çok sert hakem tepkisi: Beşiktaş ve TFF bu eserinden utanmalı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Kısıtlamayı ihlal eden kişi, ceza kesilince polisi tehdit etti: Ben de boş adam değilim, bu cezayı bozdururum Artan vakalar sonrası gözler Kabine toplantısına çevrildi! Yeni kısıtlamalar gelecek mi? Fenerbahçe-Beşiktaş maçının bitiş düdüğüyle protokol tribünü karıştı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi Bölücü terör örgütü PKK'da 20 yıldır faaliyet gösteren terörist, ikna yoluyla teslim oldu