10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika

10 Yıl önce bugün neler oldu?

11.12.2020 10:08
10 Yıl önce bugün neler oldu?

ERDOĞAN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ'NDE KONUŞTUBaşbakan Erdoğan Artuklu Üniversitesi'nde "Nesiller Buluşuyor" Panelinde Konuştu.

ERDOĞAN ARTUKLU ÜNİVERSİTESİ'NDE KONUŞTU

Başbakan Erdoğan Artuklu Üniversitesi'nde "Nesiller Buluşuyor" Panelinde Konuştu.

İZMİR'DE KAR SEVİNCİ

İzmir'i yüksek bölgelerinde etkili olan kar yağışı neşe kaynağı oldu İzmirlilerin hiç de alışık olmadığı bu beyaz örtü, sevinç yarattı. Uzun bir aradan sonra kar gören İzmirliler, kar tutmuş yerlerde doyasıya eğlendi.

Küçüklerin karlarla oynadığı oyunlara büyüklerde eşlik etti. Kimi yerlerde hayatı olumsuz etkileyen kar, İzmir'de sevinçle karşılandı.

PUTİN, PİYANO ÇALIP ŞARKI SÖYLEDİ

Rusya'nın Saint Petersburg kentinde çocuklar için düzenlenen yardım gecesine katılan Rusya Başbakanı Vladimir Putin, önce piyano çaldı, ardından da şarkı söyledi. Geceye aralarında Sharon Stone, Kevin Costner, Monica Bellucci gibi birçok konuk katıldı. Putin'in Louis Armstrong'un Blueberry Hill isimli şarkısını seslendirmesinin ardından konuklar, Rus lideri uzun süre ayakta alkışladı. Geceden sağlanacak gelirin, kanser hastası çocukların tedavisi için kullanılacağı kaydedildi.

-İHA-

Ukrayna'ya binlerce yabancı savaşçı gidiyor Ukrayna'ya binlerce yabancı savaşçı gidiyor İzmir'de aranan kişilere yönelik helikopter destekli operasyonda 26 gözaltı İzmir'de aranan kişilere yönelik helikopter destekli operasyonda 26 gözaltı FETÖ'nün hücre evlerine yönelik operasyonda 21 kişi yakalandı FETÖ'nün hücre evlerine yönelik operasyonda 21 kişi yakalandı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel 10 Yıl önce bugün neler oldu? - Son Dakika


Advertisement