Son Dakika Haberleri: Düğünde silahla havaya ateş açan iki çocuğun görüntüleri tepkiye neden oldu

Düğünde silahla havaya ateş açan iki çocuğun görüntüleri tepkiye neden oldu

22 gün önce

Ankara'da bir düğünde ellerine tutuşturulan silahla havaya ateş açan iki çocuğun görüntüleri sosyal medyada tepkiyle karşılaştı.

Ankara'da bir düğünde iki çocuk, ellerindeki tabancalarla dakikalarca havaya ateş etti. Kalabalığın içinde ateş açan çocukların arkasında asılı pankarttaki 'Mutluluğa kurşun atma' yazısı dikkat çekerken, kameraya yansıyan o anlar, sosyal medyada tepkiye neden oldu.

Olay, akşam saatlerinde Çubuk ilçesindeki bir düğün yerinde meydana geldi. İddiaya göre; 18 yaşın altındaki 2 kişi, ellerindeki tabancalarla dakikalarca havaya ateş etti.

TEPKİYE NEDEN OLDU

Düğünde bulunan bir kişi, o anları cep telefonuyla saniye saniye kaydetti. 2 kişinin, düğün yerine asılan 'Mutluluğa kurşun atma' yazılı pankartın önünde tabancaları ardı ardına ateşlediği anlar, görüntüde yer aldı. Sosyal medyada paylaşılan görüntü, kısa sürede çok sayıda takipçinin tepkisine neden oldu.

BAŞKA BİR DÜĞÜNDE DE AYNI MANZARA YAŞANDI

Öte yandan Ankara'nın Kalecik ilçesindeki başka bir düğünde kaydedilen görüntüye ise havaya ardı ardına ateş eden 6 kişi yansıdı. Görüntüde, sandalyelerde oturan kalabalığın önünden geçerken havaya ateş açan 2 kişi ile oturduğu yerden silahını ateşleyen 4 kişi yer alıyor.

Düğünde silahla havaya ateş açan iki çocuğun görüntüleri tepkiye neden oldu
Haber Yayın Tarihi: 22.09.2019 01:27 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Recep Sert, eşiyle birlikte cezaevini boyladı
Aslıhan Doğan Turan, MasterChef yarışmasıyla tanınan şef Eslem Sena Yurt'u işe aldı Genç kız, metrobüste kendisini taciz eden şüpheliyi çığlık atarak yakalattı