2. Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı Başlıyor - Son Dakika

2. Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı Başlıyor

5 yıl önce

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayının ikincisini 12 Kasım Perşembe günü Ticaret Odası Meclis salonunda gerçekleştirecek.

2. Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayı Başlıyor, System.String[]

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayının ikincisini 12 Kasım Perşembe günü Ticaret Odası Meclis salonunda gerçekleştirecek.


Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı ile Zemin ve Deprem İnceleme Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen, Deprem Gerçeği ve Kentleşme Çalıştayının bu yıl ikincisi düzenlenecek. Bu sene düzenlenen programda Türkiye'nin ve Kocaeli'nin deprem gerçeği, alınan önlemler ve yapılması gerekenler uzmanlar tarafından masaya yatırılacak. 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 16. yılında yapılan çalışmalarında anlatılacağı Çalıştay, 12 Kasım Perşembe günü Kocaeli Ticaret Odası Meclis Salonu'nda 10.00-16.00 saatleri arasında olacak.


Çalıştay Teknik ve Sosyal olmak üzere iki kısımdan oluşacak. Sabah'tan öğleye kadar ki kısımda teknik konular ele alınacak, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi'nden Prof. Dr. Mustafa Erdik, İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği'nden Prof. Dr. Okan Tüysüz, Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Şerif Barış teknik oturumda konuşmacı olarak yer alacak. Öğleden sonra ki kısımda ise Sosyal konular ele alınacak burada ise Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden Prof. Dr. Gönül Balkır, Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Prof. Dr. Tamer Eker ve Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı Gökmen Mengüç konuşmacı olacak yer alacak. - KOCAELİ

Haber Yayın Tarihi: 03.11.2015 10:59 Kaynak: İHA



Son Dakika

5 aylık evli çiftin internet üzerinden aldıkları yatak 'sır' oldu
Ailesinin öldü zannedip cenaze hazırlıkları yaptığı Aysu, genç kız oldu Yardım kampanyası için gönderilen ceketten bir deste para çıktı

Son Dakika Haberleri