Son Dakika Haberleri: 3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kavgada Yaşanan Sıcak Anlar Kamerada

3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kavgada Yaşanan Sıcak Anlar Kamerada

8 gün önce

3 kişinin hayatını kaybettiği kavgada yaşanan sıcak anlar kamerada Suruç'ta yoğun silah sesleri yükseldiŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yaşanan ve 3 kişinin hayatını kaybettiği, 9 kişinin ise yaralandığı silahlı çatışma sonrası bölgeden yükselen yoğun silah sesleri amatör kameraya yansıdı.

3 kişinin hayatını kaybettiği kavgada yaşanan sıcak anlar kamerada
Suruç'ta yoğun silah sesleri yükseldi

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yaşanan ve 3 kişinin hayatını kaybettiği, 9 kişinin ise yaralandığı silahlı çatışma sonrası bölgeden yükselen yoğun silah sesleri amatör kameraya yansıdı.
Edinilen bilgiye göre, Şanlıufa'nın Suruç ilçesinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve milletvekili adayı İbrahim Halil Yıldız'ın esnaf ziyareti sırasında çıkan silahlı kavga 3 kişi hayatını kaybederken 8 kişi ise yaralandı.
Bölgeden yoğun silah sesleri yükseldi
Görüntülerde yoğun silah seslerinin yükseldiği ve vatandaşların bölgeden uzaklaşmaya çalıştığı görülüyor. Silah seslerinin kavgaya mı ait yoksa havaya ateş açan polislere mi ait olduğu ise öğrenilemedi.

YORUMLAR


Cinnet Getiren Baba, Tabancayla Vurduğu 2 Oğlunun Öldüğünü Sanıp İntihar Etti Öfkeli Koca Eşini Azarlayan Diş Hekiminin Kaşını Patlattı

Parasını Kumarda Kaybeden Adam, Merkez Bankası'nı Yakmaya Kalktı Kız Arkadaşını Defalarca Bıçaklayıp Öldüren Genç, Cinayeti Bir Hafta Önceden Planlamış