Son Dakika Haberleri: 3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kavgada Yaşanan Sıcak Anlar Kamerada

3 Kişinin Hayatını Kaybettiği Kavgada Yaşanan Sıcak Anlar Kamerada

6 ay önce

3 kişinin hayatını kaybettiği kavgada yaşanan sıcak anlar kamerada Suruç'ta yoğun silah sesleri yükseldiŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yaşanan ve 3 kişinin hayatını kaybettiği, 9 kişinin ise yaralandığı silahlı çatışma sonrası bölgeden yükselen yoğun silah sesleri amatör kameraya yansıdı.

3 kişinin hayatını kaybettiği kavgada yaşanan sıcak anlar kamerada
Suruç'ta yoğun silah sesleri yükseldi

ŞANLIURFA - Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yaşanan ve 3 kişinin hayatını kaybettiği, 9 kişinin ise yaralandığı silahlı çatışma sonrası bölgeden yükselen yoğun silah sesleri amatör kameraya yansıdı.
Edinilen bilgiye göre, Şanlıufa'nın Suruç ilçesinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve milletvekili adayı İbrahim Halil Yıldız'ın esnaf ziyareti sırasında çıkan silahlı kavga 3 kişi hayatını kaybederken 8 kişi ise yaralandı.
Bölgeden yoğun silah sesleri yükseldi
Görüntülerde yoğun silah seslerinin yükseldiği ve vatandaşların bölgeden uzaklaşmaya çalıştığı görülüyor. Silah seslerinin kavgaya mı ait yoksa havaya ateş açan polislere mi ait olduğu ise öğrenilemedi.

YORUMLAR


Soyunarak Buz Tutmuş Göle Atlayan Çılgın Kadın, Ayağını Kırdı Son Dakika! Zonguldak'ta Maden Ocağında Patlama: 3 İşçi Mahsur Kaldı

İYİ Parti'nin 'Asgari Ücretliden Vergi Alınmasın' Araştırma Önergesi Reddedildi