5 Bin Kişiye Aynı Anda Kişisel Gelişim Eğitimi - Son Dakika

5 Bin Kişiye Aynı Anda Kişisel Gelişim Eğitimi

23.06.2015 14:56
5 Bin Kişiye Aynı Anda Kişisel Gelişim Eğitimi

Bornova Belediyesi'nden daha iyi hizmet için dev eğitim hamlesi

Bornova Belediyesi; Türk ve yabancı birçok kuruluşa, eğitim ve danışmanlık hizmeti veren, çalıştığı kurumlarda değişim yaratması ve sistem oluşturması ile ünlü uzman Ahmet Şerif İzgören'i 25 Haziran Perşembe günü saat 21:30'da Aşık Veysel Rekrasyon Alanı'ndaki Amfi Tiyatro'da Bornovalılarla buluşturuyor. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, belediye personelinin tamamının katılacağı söyleşiye tüm Bornovalıları davet etti.

İş ve yönetim ile kişisel gelişim konularında 12 kitabı yayımlanan Ahmet Şerif İzgören; 5 bin kişilik Aşık Veysel Rekrasyon Alanı'ndaki Amfi Tiyatro'da "At Şu Adımı "adlı söyleşide "Mücadele Ruhu, Bilgi, Girişimcilik,Planlama,Karakter ve İyilik" gibi terimlerin hayatımızdaki yerini değerlendirecek. İzgören; George Bernard Shaw'un "Bu dünyada ayakta kalabilenler yataktan kalktığı andan itibaren istedikleri koşulları arayan ve bulamadıkları takdirde onları yaratanlardır" teması üzerine kurulu söyleşisinde iş hayatında başırıya ulaşmanın yollarını anlatacak.

Daha iyi hizmet için eğitim

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila "Bornovalılara daha iyi hizmet götürmek için personel eğitimlerini çok önemsiyoruz. Değişen dünyaya uyum sağlamak için bilgi ve birikimlerimizi paylaşmamamız gerekiyor. Ancak birlik ve beraberlik duyguları içerisinde , takım çalışması ruhunun ön plana çıkarılması, bizi başarıya ulaştıracaktır. İş hayatında yol gösterici konularla ilgili bilgiler verilecek bu söyleşiden herkesin bir şeyler bulacağına inanıyorum" dedi.

Ahmet Şerif İZGÖREN Kimdir?

1965 yılında İzmir'de doğdu. 1983 yılında Kuleli Askeri Lisesi'ni, 1987'de Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dilbilimi Bölümü'nü bitirdi. Türk Silahlı Kuvvetleri'nde üsteğmen rütbesine kadar görev yaptı.1991 yılında ordudan istifa etti. Aynı yıl Ankara Üniversitesi TÖMER Bursa Şubesi'ni kurdu ve bu şubenin müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa'nın ilk kültür merkezini açtı. Türkiye'nin tek çeviri dergisini çıkarttı. Tiyatro, müzik, resim kulüplerinin fahri başkanlığını yaptı.1995 yılında özel sektöre transfer oldu; iki ayrı firmada genel müdürlük yaptı. 1996 yılında AIESEC Yüksek Danışmanlar Konseyi Üyesi olarak hizmette bulundu. İngiltere (Sunley Management Center) ve Türkiye'de zaman yönetimi, finans, liderlik, beden dili, işletme yönetimi ve yönetim modelleri, satış ve pazarlama, iletişim, şirket fonksiyonları, karar alma teknikleri, stres yönetimi, motivasyon, yaratıcı liderlik, benchmarking vb. konularda birçok seminere katıldı ve eğitim aldı. Daha sonra bu alanlarda yurt içinde ve yurt dışında eğitimler verdi. Liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim alanında yurt dışı da dâhil olmak üzere birçok üniversite ve platformda 500'ü aşkın seminer verdi. Hâlen bu konularda Türk ve yabancı birçok kuruluşa, eğitim ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 5 Bin Kişiye Aynı Anda Kişisel Gelişim Eğitimi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement