Bir Dönemin Efsanesi Füsun Önal, 71 Yaşında Bikinili Poz Verdi - Son Dakika

Bir Dönemin Efsanesi Füsun Önal, 71 Yaşında Bikinili Poz Verdi

27.04.2018 10:13

71 yaşındaki şarkıcı Füsun Önal, Bodrum'da deniz sezonunu açtı. Çektiği bikinili fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Önal, genç kızlara taş çıkardı.

Deniz sezonunu açan Füsun Önal, tatil boyunca çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşıyor.

"İNSANIN BEDENİNE İĞNE GİBİ BATIYOR"

Önal, fotoğrafların altına " Bitez'de deniz buzdu, insanın bedenine iğne gibi batıyor ama diriltiyordu. Yalıkavak'da ise deniz suyu ılıktı insanı gevşetiyordu" notunu düştü.

FÜSUN ÖNAL KİMDİR?

11 Mart 1947 tarihinde Kadıköy'de dünyaya gelen Füsun Önal, 11 yıl klasik piyona dersleri ve 2 yıl şan dersi aldı. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Filoloji bölümündeki İng.Dil.Ed. öğrenimini yarım bıraktı ve Erol Pekcan Caz Orkestrasında caz şarkıları söyleyerek şarkıcılık kariyerine başladı.

1980'li yıllarda Türkiye'de, solo konserler veren ilk kadın şarkıcı olan ve İngilizce şarkılardan oluşan solo konserlerinde sahnede giyinip soyundu. Günümüzde, "coverları" yapılan, reklam filmlerinde kullanılan "Senden Başka", "Oh Olsun", "Ah Nerede" şarkıları ve "Alo Ben Füsun" adlı uzunçaları ile dört Altın Plak ve bir Altın Kelebek ödülleri başta olmak üzere pek çok ödülün sahibi oldu.

İşte Füsun Önal'ın paylaşımları...

Bir Dönemin Efsanesi Füsun Önal, 71 Yaşında Bikinili Poz Verdi
Bir Dönemin Efsanesi Füsun Önal, 71 Yaşında Bikinili Poz Verdi

Son Dakika Magazin Bir Dönemin Efsanesi Füsun Önal, 71 Yaşında Bikinili Poz Verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (43)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

"Karımı ve çocuğumu öldürdüm" diyerek asılsız ihbarda bulunan kişi gözaltına alındı FBI, Biden'ın yemin törenine yönelik tehdit oluşturan 200'den fazla şüpheliyi tespit etti '2021 Yılı Yatırım Programı' Resmi Gazete'de yayımlandı! En çok ödeneği ulaştırma-haberleşme ve eğitim sektörü aldı Türkiye'nin Kovid-19 aşı programındaki başarısı dünya gündeminde TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı