Aa Mardin Bürosu Açılıyor - Son Dakika

Aa Mardin Bürosu Açılıyor

11.12.2012 18:20
Aa Mardin Bürosu Açılıyor, System.String[]

Anadolu Ajansı (AA) Mardin Bürosu, yarın törenle açılacak.

Anadolu Ajansı (AA) Mardin Bürosu, yarın törenle açılacak.

Diyarbakır Bölge Müdürlüğü'ne bağlı olarak hizmet veren AA Mardin Bürosu'nun yarınki açılış törenine, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk de katılacak.

Törende, AA Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Salih Melek, üyeler Prof. Dr. Nihat Erdoğmuş, Ali İhsan Sarıkoca ve Prof. Dr. Refik Korkusuz, AA Genel Müdür Yardımcısı Ebubekir Şahin ile Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Ömer Ekşi de yer alacak.

Muhabir: Meral Özdemir

Yayıncı: Murat Taydaş - DİYARBAKIR

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aa Mardin Bürosu Açılıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Meteoroloji tek tek uyardı! İstanbul dahil 43 ilde kar yağışı etkili olacak Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan faiz mesajı: Beni dinlerler, dinlemezler ama ben yüksek faize karşıyım Son Dakika! Hollanda hükümeti ülkede tartışma yaratan çocuk yardımı skandalı nedeniyle istifa etti Selçuk Özdağ'a yapılan saldırı sonrası Davutoğlu'ndan ilk açıklama: Erdoğan'dan açıklama bekliyoruz Suudi Arabistan Veliaht Prensi bin Selman bir ilke imza atarak Dünya Ekonomik Forumu'na çölden katıldı Ziraat Türkiye Kupası'nda çeyrek final kura çekimi gerçekleşti Can Yaman'ın giydiği kabanın fiyatı dudak uçuklattı Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı