ABD'den dönen Erdoğan, Türkiye-İzlanda maçını tribünden takip etti! - Son Dakika

ABD'den dönen Erdoğan, Türkiye-İzlanda maçını tribünden takip etti!

30 gün önce

ABD'den dönen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-İzlanda maçını, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile birlikte izledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın İzlanda ile Türk Telekom Stadyumu'nda oynadığı karşılaşmayı tribünden takip etti. Öte yandan mücadeleyi, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir ile yönetim kurulu üyeleri de takip etti.

MİLLİ TAKIMA BÜYÜK DESTEK

Türkiye'nin, Avrupa Şampiyonası yolundaki kritik maçına, taraftarların da ilgisi büyük oldu. Türk Telekom Stadı'nın tribünleri tamamen doldu. Taraftarlar, yaptıkları tezahüratlarla milli oyunculara büyük destek verdi. Karşılaşma öncesinde tribünlerdeki koltuklara bırakılan Türk bayrakları ile tüm stat kırmızı-beyaz renklere büründü.

ABD'den dönen Erdoğan, Türkiye-İzlanda maçını tribünden takip etti!
Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 08:23 Son Dakika

Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü
Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi ABD'yi ayağa kaldıran görüntü: 7 yaşındaki çocuğa hücrede işkence yapıldı