Adanaspor, Fatih Terim'in Yardımcısı Levent Şahin'le Anlaştı - Son Dakika

Adanaspor, Fatih Terim'in Yardımcısı Levent Şahin'le Anlaştı

23.12.2016 16:02

Spor Toto Süper Lig takımlarından Adanaspor, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in yardımcılarından Levent Şahin'le anlaştı.

Spor Toto Süper Lig takımlarından Adanaspor'da Krunoslav Jurcic'ten boşalan teknik direktörlük görevine Levent Şahin getirildi.

Adanaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, hem Adanaspor'a yakışır hem de takımı hedefe taşıyacak donanımda bir isim bulmak için çaba sarf edildiği belirtildi. Adana'yı ve Adana kültürünü bilen, güçlü bir isimle çalışmış, donanımlı bir isim olması sebebiyle Levent Şahin'in ilk tercih olduğu ifade edilen açıklamada, şunlara yer verildi:

"FATİH TERİM'E TEŞEKKÜR EDİYORUZ"

"Ancak Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in yardımcısı bir isme talip olmanın da hiç kolay olmadığını da biliyorduk. Bu sebeple hem Levent hoca ile görüştük hem de Fatih hocamızdan izin istedik. Önce Fatih hocamız yardımcısından vazgeçmek istemediğini ifade etmesi üzerine Levent Şahin hoca ile çalışma isteğimizdeki ısrarımızı belirttik. Bunun üzerine Fatih hocamız, Levent hocanın A Milli Takımda yardımcılık görevine devam etmesi koşulu ile Adanaspor'da çalışmasına onay verdi. Kendisine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Adanaspor Futbol takımının Teknik Direktörlük görevine Sayın Levent Şahin'in getirildiğini ve Adanaspor camiasına ve ülke futboluna hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz."

Adanaspor, Fatih Terim'in Yardımcısı Levent Şahin'le Anlaştı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Adanaspor, Fatih Terim'in Yardımcısı Levent Şahin'le Anlaştı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray revire döndü! Sakat futbolcu sayısı 10'a yükseldi Bilim Kurulu Üyesi Özlü'den "Virüs gece mi bulaşıyor?" sorusuna yanıt: Hafta sonu geceleri gündüzden daha çok hareketlilik oluyor Bomba iddia: Selin Ciğerci, eşi Gökhan Çıra ile yakınlaşan Melisa Emirbayer'in evine bıçakla gidip şiddet uyguladı "İçince daha güzel sürüyorum" diye video paylaştıktan sonra kaza yaptı, sevgilisi dahil üç kişi öldü Türkiye'de toprak iddiasında bulunan Ermenilere Aliyev'den yanıt: Akılları yok Bakan Koca iddialara TBMM'de cevap verdi: O firmaya ruhsat vermek isteyen arkadaşı görevden aldım Kılıçdaroğlu'nu tehdit eden Alaattin Çakıcı'ya bir tepki de Cemil Çiçek'ten geldi: Kabul edilemez AK Parti Grup Başkanı Vekili Özlem Zengin güzel haberi verdi: Bütçe kanunundan sonra hayvan hakları kanunumuzu yapacağız