Son Dakika Haberleri: Gözaltına Alınan Adnan Oktar, Avukatından Meyve Suyu, Elbise ve Çamaşır İstedi

Gözaltına Alınan Adnan Oktar, Avukatından Meyve Suyu, Elbise ve Çamaşır İstedi

6 gün önce

Kedicikleriyle ünlü Adnan Oktar ve grubuna İstanbul merkezli 5 ilde sabaha karşı dev operasyon başlatıldı. Gözaltına alınan Oktar, avukatından meyve suyu, elbise ve çamaşır istedi.

Kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen ve kedicikleriyle ünlü Adnan Oktar ve grubuna İstanbul merkezli 5 ilde sabaha karşı dev operasyon başlatıldı. Gözaltına alınan Oktar, avukatından meyve suyu, elbise ve çamaşır istedi.

AVUKATLARIYLA GÖRÜŞTÜ

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube ekiplerinin sabah saatlerinde düzenlediği operasyonda gözaltına alınarak Vatan Caddesi'nde bulunan İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Adnan Oktar, avukatları Atanur Demir ve Heyam Fidan ile görüştü.

"BEN İYİYİM" DİYEEK MEYVE SUYU, ELBİSE VE ÇAMAŞIR İSTEDİ

Avukat Demir, "Müvekkilim Adnan Oktar "Ben iyiyim diyerek meyve suyu, elbise ve çamaşır istedi" ifadelerini kullandı. Avukat Demir, müvekkiliyle akşam yine görüşeceğini sözlerine ekledi.
İbrahim Tatlıses'e Hakim ve Avukat Kızına İftiradan Tazminat Adnan Oktar'dan Şikayetçi Olan 14 Yaşındaki Çocuk Örgütte Yaşadıklarını Anlattı

Kedicikler Sağlık Kontrolüne Plastik Kelepçeyle Getirildi Adnan Oktar'ın Kediciklerine Silah Eğitimi Aldırdığı Ortaya Çıktı