Son Dakika Haberleri: Afyonkarahisar MHP Olağan Merkez İlçe Kongresi

Afyonkarahisar MHP Olağan Merkez İlçe Kongresi

3 yıl önce

Afyonkarahisar'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Olağan Kongresi gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar MHP Olağan Merkez İlçe Kongresi, System.String[]

Afyonkarahisar'da Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez İlçe Olağan Kongresi gerçekleştirildi.


MHP Merkez İlçe Olağan Kongresi'nde konuşan MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak, MHP'nin referandumda "evet" dediğini belirtti.


Türkiye'nin üzerinde oynanan oyunlara karşı Türkiye Cumhuriyeti'nin güçlü bir iktidar tarafından yönetilmesi gerektiğini ifade eden Parsak, "MHP basit bir parti değildir. Kurulduğundan bu yana bedel ödemekten çekinmemiş, hak yoldan ayrılmamış yegane partidir." dedi.


"Türk milleti üzerinde hesabı olanların, MHP üzerinde hesaplarının olması kaçınılmazdır" diyen Parsak, şöyle konuştu:


"15 Temmuz 2016'nın kırılma noktası oldu. 15 Temmuz'dan önceki durumla 15 Temmuz'dan sonraki durum aynı değil. 16 Nisan, tarihin sonu değil. 17 Nisan'dan itibaren birlikte güleceğiz, birlikte üzüleceğiz. Başbuğumuzun izinde, liderimizin emrindeyiz."


MHP İl Başkanı Mehmmet Karagöz ise parti içindeki birlik ve beraberliğin önemine işaret ederek,

"15 Temmuz'da Allah muhafaza ülkemiz Irak ve Suriye haline dönüştürülmek istendi. MHP üzerine de oyunlar oynandı. O süreçte ve referandum sürecinde hakaret içeren paylaşımlar yapanlar oldu. Burada önemli olan kurumsal yapıdır." diye konuştu.


Tek adayla girilen seçimde Fahri Fevzi Kartal, MHP Merkez İlçe Başkanlığına seçildi.


Kartal, seçimden önce yaptığı konuşmada, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da MHP'yi ileriye götürmek için çalışacaklarını söyledi.

Haber Yayın Tarihi: 02.04.2017 08:25 Kaynak: AAEski basketbolcuya arabanın içinde cinsel organını gösteren sapık tutuklandı
Aç kurtların saldırdığı talihsiz köpek, eve sığınarak hayatta kaldı Otobüs şoförü, tartıştığı gence hakaret etti: Seni tek başına Hadımköy'e götürürüm