AK Parti Adayları Halka Buluştu - Son Dakika

AK Parti Adayları Halka Buluştu

30.05.2018 21:47
AK Parti Adayları Halka Buluştu, System.String[]

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve adayı Mehmet Erdoğan, Araban ilçesinde incelemelerde bulundu.

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve adayı Mehmet Erdoğan, Araban ilçesinde incelemelerde bulundu.

Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında milletvekili adayı Muhammed Melaz Aktuğ ile partisinin ilçe teşkilatını ziyaret ederek, Araban Belediye Başkanı Mehmet Özdemir ve ilgililerle görüştü.

Burada vatandaşların sorunlarını dinleyen Erdoğan ve beraberindekiler, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi için destek istedi.

Mehmet Erdoğan, yaptığı açıklamada, Türkiye'nin geleceği için AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın seçimlerden zaferle ayrılması gerektiğini dile getirerek, diğer partileri eleştirdi.

Fakılı Mahallesi'nde taziye ziyareti de yapan Erdoğan ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Mehmet Özdemir'in Karapınar Su Gözünde düzenlediği iftar programına katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Adayları Halka Buluştu - Son Dakika


Son Dakika

ABD'de sahte akreditasyon kartı taşıyan şüpheli, dolu silahıyla Kongre binasının etrafında yakalandı Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu Ankara'da, şeriat çağrısı yapan provokatif bildirilerde 'Furkan Vakfı' iddiası 2 kişinin yaralandığı kazada 4 milyonluk araç kullanılamaz hale geldi En zenginler listesindeydi! Rothschild ailesinin tek varisi kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti Mesut Özil'in Fenerbahçe'den alacağı ücret belli oldu! 3,5 yıllık transferin maliyeti dudak uçuklattı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Amerika'da gündem Trump ailesi! Şimdi de Ivanka'nın tuvalet zulmü olay oldu