AK Parti Milletvekili Aydın, Bakan Soylu'yu ziyaret etti - Son Dakika

AK Parti Milletvekili Aydın, Bakan Soylu'yu ziyaret etti

17.06.2020 13:19
AK Parti Milletvekili Aydın, Bakan Soylu'yu ziyaret etti, System.String[]

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettiğini bildirdi.

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettiğini bildirdi.

Aydın, yaptığı yazılı açıklamada, Bakan Soylu ile Giresun'la ilgili genel değerlendirmede bulunduğunu belirtti.

Soylu'dan, Piraziz ilçesinin ihtiyacı olan hükumet konağının yapımıyla ilgili söz aldıklarını ifade eden Aydın, şunları aktardı:

"Proje çalışmalarına hızlı bir şekilde başlıyoruz. Bu vesileyle Pirazizli hemşehrilerime en iyi şekilde hizmet verecek hükümet konağının sözünü de almış bulunuyoruz. İnşallah bu seneye yetişmezse de 2021 yılında ihalesi yapılmış hale gelecek ve ilçemizin duyduğu bu ihtiyacı da gidermiş olacağız."

Aydın, açıklamasında, Bakan Soylu'ya nazik ev sahipliği için teşekkür etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Milletvekili Aydın, Bakan Soylu'yu ziyaret etti - Son Dakika


Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı